Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya darmowe gry dla dzieci online Pingwiny z Madagaskaru 10 gier

Kolorowanka Madagaskar

Ocena gry

Ciekawa malowanka z madagaskaru dla dzieci gdzie mamy możliwość pokolorowania postaci które znajdują się na obrazku tej kolorowanki online. Wybieraj myszką odpowiedni kolor i kliknij pędzelkiem na fragment obrazka aby móc go pokolorować.


Przygody z Madagaskar

Ocena gry

Ciekawa zabawa edukacyjna dla dzieci czeka na nas w tej grze w której to naszym zadaniem będzie odszukanie jak największej liczby numerów, nie będzie to jak po włączeniu gry się okaże takie łatwe. Gramy przy użyciu myszki.


Nowa gra z madagaskarem

Ocena gry

Jest to całkiem fajna gra w której czeka na nas dużo różnych zwierzątek, które występowały w filmie Madagaskar. Tym razem na dole ekranu w grze mamy określone kawałki wycięte z obrazka które musimy odszukać na obrazku i na nie kliknąć myszką.


Gra Madagaskar 3

Ocena gry

Jest to już kolejna ciekawa i fajna gra tego rodzaju jaka trafia do kolekcji gier związanych za Madagaskarem zarówno dla dziewczyn jak i też dla chłopców. Oczywiście wszystkie z nich są całkowicie bezpieczne dla każdego z graczy. W samej grze znajdziemy instrukcję obsługi dotyczącej jej zasad i sterowania w gierce.Gra o madagaskarze

Ocena gry

Jest to typowa gra o madagaskarze dla dzieci w której to będziemy szukali różnic na znajdujących się obrazkach. Oczywiście jest ona całkowicie bezpieczna dla każdego z graczy. Klikamy na Play i w każdej z plansz musimy odszukać określoną liczbę różnic dzielących te obrazki przy użyciu myszki.


Gra z Madagaskarem online

Ocena gry

Zagramy w fajną gierkę z madagaskarem dla dzieci w roli głównej. Jest to już 3 część tej wspaniałej przygody zwierząt. Tym razem układamy ciekawą układankę, której elementy do układania znajdują się po prawej stronie na dole pod czerwonym elementem. Gdy tylko na niego klikniemy myszką pojawią nam się właśnie one i my musimy je w odpowiednim miejscu ustawić na obrazku.


Madagaskar odszukaj

Ocena gry

Jest to kolejna z gier tego rodzaju przeznaczona dla wszystkich fanów tego filmu pod tytułem pingwiny z Madagaskaru. Na obrazku zostały ukryte cyferki, które należy w jak najkrótszym czasie wszystkie odszukać. Do pomocy mamy lupę, która to powiększy nam obrazek. Jeżeli odszukamy jakiś numerek klikamy na niego myszką. Pamiętajcie, że mamy ograniczony czas do szukania.


Gra Madagaskar dla dzieci

Ocena gry

Ta gra przeznaczona jest w szczególności dla dzieci to właśnie w niej poruszamy się jednym z pingwinów z madagaskaru gdzie naszym głównym zadaniem będzie dotrzeć jak najdalej będzie to możliwe uważając przy tym na różnego rodzaju przeszkody jakie spotkamy na naszej drodze. Będą to różnego rodzaju płomienie, które należy przeskoczyć, uważać należy na zgniatające maszyny czy też tnące piły. To tylko część niebezpieczeństw jakie na Ciebie w tej grze będą czekać. Zagraj strzałkami.


Psoty pingwinów z Madagaskaru

Ocena gry

Pingwiny z Madagaskaru, to jedne z sympatyczniejszych istotek. Tym razem postanowiły trochę napsocic. Twoim zadaniem jest wystrzeliwanie pingwinów tak, aby trafić w przejeżdżające postacie.


Gra w Puzzle z Pingwinami z Madagaskaru

Ocena gry

Ta gra na pewno spodoba się wszystkim fanom kultowych postaci, jakimi są Pingwiny z Madagaskaru. Twoim zadaniem jest ułożenie rozsypanych na tablicy puzzle w odpowiedniej kolejności tak, aby zrobić z nich cały obrazek.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Pingwiny z Madagaskaru
 • Gra w Puzzle z Pingwinami z Madagaskaru

  Gra w Puzzle z Pingwinami z Madagaskaru

  Oglądana: 1625 ocena: 0.00

 • Gra Madagaskar 3

  Gra Madagaskar 3

  Oglądana: 1321 ocena: 0.00

 • Nowa gra z madagaskarem

  Nowa gra z madagaskarem

  Oglądana: 1205 ocena: 0.00

 • Gra Madagaskar dla dzieci

  Gra Madagaskar dla dzieci

  Oglądana: 1123 ocena: 0.00

 • Gra o madagaskarze

  Gra o madagaskarze

  Oglądana: 1061 ocena: 0.00

Reklama

cookie