Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami darmowe gry dla dzieci online Pieski 27 gier

Pupil W Domu

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest to , że musimy zająć się naszym pupilem w domu . Jest to po prostu zwykłe zadanie . Mieszkamy z naszym pupilem co dzień więc musimy się tego spodziewać .Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Posprzątaj Po Psie

Ocena gry

W tej grze wasz pupil narobił w domu strasznego bałaganu . Musimy to jak najszybciej ogarnąć ponieważ tam się nie da mieszkać . Bierz się do pracy i odstaw wszystko na miejsce . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Miłość Psów

Ocena gry

W tej grze musimy klikać na pieski . Ich właściciele nie chcą aby coś miedzy nimi się pojawiło . A na pewno nie miłość . Klikając na psa starajcie się , aby całowali się jak najdłużej lecz nikt tego nie może zauważyć . Naszym zadaniem jest pomoc Pieskowi który jest nie zadbany i potrzebuje pomocy człowieka . Zajmijmy się nim . Na początku mamy do wyboru jednego z dziesięciu pupili . Doprowadźmy go do porządku . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Psi Salon

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem będzie zajęcie się i poprowadzenie salonu dla psów . Może i poprowadzenie samego salonu jest proste , ale na pewno nie wtedy , gdy jest to salon dla psów . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Szczęśliwy Pies

Ocena gry

Ten Pies jest ogromnie szczęśliwy . Ale uszczęśliwmy go jeszcze bardziej . Wybierzmy dla niego cały strój . Od butów po kapelusz . To nie będzie proste . Jest naprawdę duży wybór strojów . Powodzenia . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Pupilek

Ocena gry

Kolejna przebieranka ? Może i tak , ale różni się od innych . Tutaj ubieramy naszego pupila. Jest nim najlepszy przyjaciel człowieka czyli pies . Mamy duży wybór ubrań . Do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wyleczmy Pieska

Ocena gry

Tym razem przed nami bardzo trudne zadanie . Musimy pomóc pieskowi , który potrzebuje operacji . Przyjmijmy go i do pracy . Mamy do wyboru wiele narzędzi . Pamiętajmy nic nie pomylmy ! Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Mama

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w Mamę pieska . Musimy się spakować . Pamiętajmy , aby zabrać wszystko , żeby nic nie zapomnieć . Więc do dzieła zabierzmy wszystko co potrzebne . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dom Piesków

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest to , aby przemeblować dom . Cięzkie jest to , że w tym domu jest bardzo dużo mieszkańców i mebli . Wiele psów i ludzi . Tym bardziej musimy pomyśleć żeby się wszystko zmieściło . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Na Spacer Z Psem

Ocena gry

Na spacer z psem ? Pewnie . Dlaczego nie . Na wstępie gry musimy zmienić fryzurę i dobrać odpowiedni strój . Mamy także do wyboru pupila . Oczywiście najlepszego przyjaciela człowieka czyli psa . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Pieski
 • Sammie i hotel dla zwierząt

  Sammie i hotel dla zwierząt

  Oglądana: 1938 ocena: 0.00

 • Opiekunka psa

  Opiekunka psa

  Oglądana: 1577 ocena: 0.00

 • Walka z Kotem Zombie

  Walka z Kotem Zombie

  Oglądana: 1542 ocena: 0.00

 • Pies czy kot?

  Pies czy kot?

  Oglądana: 1400 ocena: 0.00

 • Mały szczeniaczek Lunek

  Mały szczeniaczek Lunek

  Oglądana: 1354 ocena: 10.00

Reklama

cookie