Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry dla dzieci online Pegasus 10 gier

Podniebna bitwa 1942

Ocena gry

Przed Tobą trudna wojenna misja. Od ciebie zależą losy walki w 1942 roku. Jest to walka powietrzna. Sterujesz samolotem za pomocą strzałek. Po drodze zbieraj paczki, które mogą Ci się przydać i pokonuj swoich rywali. Strzelasz do nich klawiszem A.


Gra Prince of Persia online

Ocena gry

Na pewno znasz tę wciągającą gierkę wojenną, jaką jest Książę Persji. Przenieś się do tego walecznego świata. Skacz i zbieraj różne napotkane na Twojej drodze przedmioty, poruszaj się strzałkami, Spacją skaczemy, kucamy Shift. Pokonaj swoich przeciwników i pokaż wszystkim, że nie masz sobie równych!


Gra Przygodowa Super Mario Crossover

Ocena gry

Przed Toba jedna z kolejnych części przygód Maria. Tym razem jest to: Super Mario Crossover, Na początku gry wybierasz bohatera, w którego chcesz się wcielić, a później stajesz oko w oko z przeciwnikami i walczysz o jak największą ilość punktów. Gramy strzałkami oraz Z,X,S. Powodzenia!


Duck Hunt wersja online

Ocena gry

Przed Tobą wersja online gry Duck Hunt. Musisz wykonać jak najmniej strzałów i trafić do jak największej ilości kaczek! Do dzieła!Przygody Sonica

Ocena gry

W grze czeka Cię mega przygoda z Soniciem. Pokonujesz określoną trasę, a po drodze zbierasz obręcze. Postaraj się zdobyc jak najwięcej punktów. Sterujesz strzałkami i spacją.


Wyścigi Micro Machines gra

Ocena gry

Poczuj emocje wyścigów samochodowych. Stań do rywalizacji z pozostałymi zawodnikami. Postaraj się zdobyć pierwsze miejsce!


Gra Bomberman

Ocena gry

Przed Tobą gra Bomberman w wersji online. Na pewno większość z Was ją kojarzy z wersji na pegasusa. Przenieś się w świat Bombermana i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.


Gra przygoda Super Mario

Ocena gry

Przeżyj niesamowita przygodę razem z Super Mario. Musisz poruszać się po planszy do celu gry. Po drodze zbieraj wszystkie monety, które napotkasz.


Contra gra online

Ocena gry

Przed Tobą gra contra. Już teraz możesz zagrać w nią online. Do tej pory była ona dostępna tylko w wersji na pegasusa. Załącz gierkę i poznaj jej zasady. Postaraj się być mistrzem tej gry!


Gra Tank online

Ocena gry

Jest to gierka na 1 lub też 2 osoby w której bronimy przy pomocy czołgów naszej bazy z orzełkiem. Dokładne sterowanie podane jest w samej grze online. część z Was na pewno doskonale zna tę grę z wersji na pegasusa. Już teraz możesz zagrać nią także online!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Pegasus
 • Gra Przygodowa Super Mario Crossover

  Gra Przygodowa Super Mario Crossover

  Oglądana: 3527 ocena: 10.00

 • Gra Tank online

  Gra Tank online

  Oglądana: 2242 ocena: 0.00

 • Gra Bomberman

  Gra Bomberman

  Oglądana: 2104 ocena: 0.00

 • Gra Prince of Persia online

  Gra Prince of Persia online

  Oglądana: 1948 ocena: 0.00

 • Contra gra online

  Contra gra online

  Oglądana: 1917 ocena: 0.00

Reklama

cookie