Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Paznokcie 17 gier

Salon kosmetyczny

Ocena gry

Abyś mogła pomalować paznokcie musisz najpierw wyczyścić je ze starego lakieru. To nie jedyne zadanie jakie czeka na Ciebie w tej grze. Masz do dyspozycji wiele akcesorii które pomogą Ci sprawić by Twoje klientki były zadowolone.


Salon kosmetyczny

Ocena gry

Tym razem do salonu kosmetycznego trafia postać jaką jest Draculaura. Ma bardzo zaniedbane i połamane paznokcie. Twoim zadanie będzie sprawić by jej paznokcie były piękne i zadane, a klientka była zadowolona.


Sekretne Manicure

Ocena gry

To kolejna gra w której będziesz zajmować się paznokciami. Masz do dyspozycji wiele kolorów lakierów i naklejek. Na koniec możesz także dobrać elegancką biżuterię, wszystko to zrobisz za pomocą myszki.


Malowanie paznokci

Ocena gry

Znajdujemy się w sklepie gdzie naszym zadaniem będzie malowanie paznokci klientkom. Każdej z pań możesz zaoferować obszerną kolekcje lakierów. Dobierz odpowiedni kolor dla każdej klientki i spraw by były zadowolone z wykonanego zadania.Salon manicure EMO

Ocena gry

W tej grze czeka na Ciebie ciekawe wyzwanie. Jesteś kosmetyczką w salonie emo i w takim stylu musisz wykonywać wzorki na paznokciach. Będziesz miała do dyspozycji wiele akcesorii, których użyjesz za pomocą myszki.


Obcinanie paznokci

Ocena gry

W tej grze czeka na Ciebie dziewczyna, która ma bardzo zaniedbane paznokcie. Twoim zadaniem będzie poprawić ich wygląd tak aby ich właścicielka czuła się komfortowo. Do dyspozycji masz m. in nożyczki, cążki i pilniczek, wszystko możesz użyć za pomocą myszki.


Zrób tipsy- oneline

Ocena gry

Ta gra jest bardzo ciekawa dla dziewczyn. Możesz zabawić się w kosmetyczkę i zrobić profesjonalne tipsy. W grze masz do dyspozycji różnego rodzaju tipsy i naklejki do nich. Wszystko zrobisz za pomocą myszki.


Profesjonalne Malowanie paznokci

Ocena gry

Pracujesz w profesjonalnym salonie kosmetycznym i zajmujesz się malowaniem paznokci. Postaraj się pomalować swojej klientce paznokcie najlepiej jak potrafisz. jeżeli się pomylisz, mozesz zastosować zmywacz. Pamiętaj, aby po ukończonym manicure osuszyć paznokcie!


Robienie manicure

Ocena gry

Jeżeli lubisz malować paznokcie, to ta gra na pewno sprawi Ci niemałą frajdę. Twoim zadaniem jest pomalowanie paznokci na jednej ręce w sposób identyczny do tego, w jaki jest pomalowana druga ręka. Przyjrzyj się jej dokładnie i wykonaj swoje zadanie perfekcyjnie!


Gra stylistka online

Ocena gry

W grze wcielasz sie w postać profesjonalnej stylistki. Pomóż swoim klientkom wyglądać olśniewająco!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Paznokcie
 • Profesjonalne Malowanie paznokci

  Profesjonalne Malowanie paznokci

  Oglądana: 1450 ocena: 6.00

 • Praca w studio paznokcia

  Praca w studio paznokcia

  Oglądana: 1281 ocena: 0.00

 • Gra stylistka online

  Gra stylistka online

  Oglądana: 1234 ocena: 0.00

 • Robienie manicure

  Robienie manicure

  Oglądana: 1186 ocena: 0.00

 • Manicurowe wyzwanie

  Manicurowe wyzwanie

  Oglądana: 1097 ocena: 0.00

Reklama

cookie