Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Parkowanie 8 gier

Parkowanie resoraków

Ocena gry

Włącz grę i zacznij przygodę z parkowaniem. Nie jest to takie łatwe ponieważ nie możemy uszkodzić innych samochodów. Sterujemy za pomocą strzałem. Skup się i wykonaj manewr bezbłędnie.


Parkowanie na ekranie

Ocena gry

W tej grze pokażesz, jak dobrze umiesz parkować samochód! Twoim zadaniem jest zaparkowanie pojazdu w wyznaczonym miejscu. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Parkowanie tira z naczepą

Ocena gry

Parkowanie tira, to trochę trudniejsze zadanie niż zaparkowanie zwykłego samochodu. Spróbuj swoich sił i zaparkuj ogromne auto z naczepą na miejscu parkingowym!


Zaparkuj statek

Ocena gry

Tym razem Twoim miejscem pracy staje się port. Twoim zadaniem jest odpowiednie zaparkowanie statków w wyznaczonym do tego miejscu. Uważaj na pozostałe pojazdy oraz przeszkody. Nie dobij w nic, daj z siebie wszystko!Miłosnicy klasycznych aut

Ocena gry

Klasyczne auta, to gratka dla prawdziwych miłośników motoryzacji. Teraz i ty możesz wypróbować te pojazdy. Postaraj się perfekcyjnie zaparkować wóz!


Parking

Ocena gry

Zaparkowanie samochodu, to wbrew pozorom nie łatwe zadanie! pokaż, że potrafisz to robić jak prawdziwy profesjonalista. Zaparkuj swoje auto uważając przy tym na wszelkie przeszkody!


Kierowca szkolnego autobusu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać kierowcy autobusu szkolnego. Musisz dowieść dzieci do celu. To naprawdę odpowiedzialne zajęcie, uważaj, aby nikomu nic się nie stało!


Parkowanie Autka

Ocena gry

Dzięki tej grze możesz poćwiczyć swoje umiejętności parkowania, twoim zadaniem jest zaparkowanie autka tam gdzie jest specjalnie do tego wyznaczone miejsce.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Parkowanie
 • Parkowanie tira z naczepą

  Parkowanie tira z naczepą

  Oglądana: 6429 ocena: 0.00

 • Parkowanie resoraków

  Parkowanie resoraków

  Oglądana: 1823 ocena: 10.00

 • Parkowanie na ekranie

  Parkowanie na ekranie

  Oglądana: 1545 ocena: 0.00

 • Parkowanie Autka

  Parkowanie Autka

  Oglądana: 1371 ocena: 2.00

 • Kierowca szkolnego autobusu

  Kierowca szkolnego autobusu

  Oglądana: 1254 ocena: 0.00

Reklama

cookie