Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami darmowe gry dla dzieci online Panda 8 gier

Podniebna Przygoda Pandy

Ocena gry

Pomóz biohaterce gry pokonać balonem wyznaczoną trasę zdobywając przy tym jak największą ilość punktów. Za każdą gwiazdkę zdobywasz od 5 do 24 punktów. Musisz uważać na przeszkody oraz wszelkie pułapki, które napotkasz na drodze. Trzymam za Ciebie kciuki!


Panda i jej niesamowite przygody

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Pandy, która uwielbia emocje i przygody. Tym razem musisz dostać się na sam szczyt wielkiej góry. Po drodze zbieraj obiekty, które zapewnią ci zdrowe życie. Aby się do nich dostać musi pokonać trasę prowadzącą przez koła, które ciągle się kręcą. Poruszasz się strzałkami i spacją


Przygoda Pandy w galaktyce

Ocena gry

W tej grze czeka Cię pełna emocji przygoda w galaktyce. Poruszaj się po trasie, aby dotrzeć do celu gry. Po drodze musisz zdobyć wszystkie gwiazdy, postaraj się nie przegapić ani jednej. Powodzenia!


Przygody skaczącej Pandy

Ocena gry

Skoki przez płotki, to ulubiona dyscyplina tej pandy. Weź razem z nia udział w sportowych zawodach w tej dziedzinie. Pomóż jej dobiec do mety jako pierwsza! Daj z siebie wszystko!Zaopiekuj się Pandą

Ocena gry

W tej grze musisz zająć się małą Pandą. Bądź czujny- postaraj się, aby nic jej nie zabrakło!


Gra Głodne Pandy

Ocena gry

Te Pandy,to prawdziwe łakomczuchy. Niestety, w pobliżu nie ma nic do jedzenia! Musisz pomóc im zdobyć jakiś dobry posiłek. Każda Panda ma swoje zachcianki żywieniowe. Widzisz je w prawym górnym rogu ekranu. Nie pozwól Pandom umrzeć z głodu!


Przygody Pandy

Ocena gry

Ta panda ma szczęście do niezwykłych przygód! Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy i zbieranie przy tym wszystkich owoców i innych elementów, które spotkasz na swojej drodze! Sterujesz myszką. Daj z siebie wszystko i baw się dobrze!


Przygody Kung Fu Panda

Ocena gry

Kung Fu Pandzie zabrakło jedzenia. Musisz koniecznie jej pomóc odnaleźć jakieś przekąski. Jest tylko jeden problem: Panda je jedynie sushi! Pomóż jej zebrać wszystkie kawałki sushi jakie napotka na swojej drodze. Musisz robić to naprawdę szybko, żeby Panda nie umarła z glodu!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Panda
 • Zaopiekuj się Pandą

  Zaopiekuj się Pandą

  Oglądana: 1069 ocena: 0.00

 • Podniebna Przygoda Pandy

  Podniebna Przygoda Pandy

  Oglądana: 944 ocena: 0.00

 • Gra Głodne Pandy

  Gra Głodne Pandy

  Oglądana: 929 ocena: 0.00

 • Przygody Kung Fu Panda

  Przygody Kung Fu Panda

  Oglądana: 923 ocena: 0.00

 • Przygoda Pandy w galaktyce

  Przygoda Pandy w galaktyce

  Oglądana: 863 ocena: 0.00

Reklama

cookie