Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Opiekunka 20 gier

Przywitaj Dzień Z Dzieckiem

Ocena gry

W tej grze czekasz , aż dziecko się obudzi po wyspanej nocy . Gdy w końcu się obudzi musisz przywitać z nim dzień . Ucałować , pobawić się i zrobić wszystko , aby było szczęśliwe . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Cudowna Kąpiel

Ocena gry

W tej grze podejmujesz się wykonać kąpiel dla małej dziewczynki . Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie . Trzeba być zdecydowanym i ostrożnym zarazem . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Lekarz Rąk

Ocena gry

W tej grze musimy wyleczyć ręce dziewczynki . Upadła ona wprost na obie dłonie . Są bardzo zniszczone i znajdują się na nich w dużych ilościach bakterie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Sprzątanie Pokoju Dziecinnego

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę opiekunki i musimy posprzątać pokój oczywiście po zabawie dziecka . Nie jest to proste bo jak to dzieci zwykle zostawiają duży bałagan . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Baby Hazel- opieka

Ocena gry

W tej grze rodzice małej dziewczynki idą do kina, Ty natomiast przejmujesz ich obowiązki. Twoim zadaniem będzie opiekowanie się bobasem m.in. musisz go wykąpać, ubrać i nakarmić. Możesz grac wyłącznie myszką.


Opiekunka dla dzieci

Ocena gry

Ta wyśmienita gra jest zdecydowanie przeznaczona dla dziewczynek. Będziesz w niej zajmować się dziećmi i wykonywać takie czynności jak przewijanie, karmienie oraz zabawa i uspokajanie maluchów. W grze posługuj się myszką.


Opiekunka bliźniaków

Ocena gry

Ta gra jest niesamowita, ponieważ możesz wcielić się w niej w rolę mamy ślicznych bliźniaków. Musisz wykonywać zadania o które dzieci będą Cie prosiły. Spełniaj ich zachcianki za pomocą myszki.


Barbie opiekunka dla dzieci

Ocena gry

Piękna lalka Barbie jest w tej grze świetną opiekunką. Twoje zadanie będzie polegało na opiekowaniu się chorymi dziećmi oraz organizowaniu im ciekawych zabaw. Zagraj i zobacz czy będziesz tak samo świetną opiekunką jak Barbie.


Gra online- Baby Hazel

Ocena gry

W grze czeka na Ciebie wiele plansz o różnych stopniach trudności. Twoje zadanie będzie polegało na opiece Baby Hazel. Postaraj się zająć najlepiej jak potrafisz zarówno chłopcem jak i dziewczynką, ponieważ są to bardzo wymagające dzieciaki.


Opiekunka dla dziecka

Ocena gry

W tej grze będziesz opiekunką małej Alicji. Musisz przygotować jej jedzenie i zorganizować czas na zabawy. Postaraj się by dziewczynka była zawsze zadowolona.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Opiekunka
 • Opiekunka dla dzieci online

  Opiekunka dla dzieci online

  Oglądana: 2662 ocena: 6.00

 • Opiekunka dla dzieci

  Opiekunka dla dzieci

  Oglądana: 1933 ocena: 0.00

 • Gra online- Baby Hazel

  Gra online- Baby Hazel

  Oglądana: 1815 ocena: 0.00

 • Zaopiekuj się psem

  Zaopiekuj się psem

  Oglądana: 1765 ocena: 0.00

 • Pracownik Zoo

  Pracownik Zoo

  Oglądana: 1356 ocena: 0.00

Reklama

cookie