Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Opieka 18 gier

Pierwsze Kąpanie

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest pokazać jak wygląda pierwsze kąpanie dla dziecka . Musisz być bardzo ostrożny ponieważ dziecko jest bardzo przestraszone . Ostrożnie i powodzenia . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Babcia I Dziecko

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz wcielić się w rolę babci . Musisz zająć się dzieckiem . Jest to ulubione zajęcie babci więc musisz to robić dokładnie i z ogromnym sercem . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Zajmowanie Się Dzieckiem

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w starszą siostrę . Po wyjeździe rodziców to ona musi się zająć swoją siostrzyczką . Postaraj się zrobić to jak najlepiej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Alergia

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dziewczynki , która po przyjeździe na wieś wszystko wącha i dotyka . Po pewnym czasie atakuje ją straszna alergia i ma dużą wysypkę . Zajmij się nią . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Mały Tom

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę opiekunki . Przez cały dzień musisz zajmować się małym Tomem . Na początku gry zaczynam odkąd malutki Tom się budzi . Do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dentysta Barbie

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w Dentystę Barbie . Jako dentysta tym razem musimy zająć się zapaleniem Gardła . Musimy zlikwidować wszystkie bakterię z jamy ustnej naszej Barbie . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Opiekunka bliźniaków

Ocena gry

Ta gra jest niesamowita, ponieważ możesz wcielić się w niej w rolę mamy ślicznych bliźniaków. Musisz wykonywać zadania o które dzieci będą Cie prosiły. Spełniaj ich zachcianki za pomocą myszki.


Opieka Pou

Ocena gry

Pou jest wymagającym stworzeniem, a Twoje zadanie będzie polegało na tym aby zapewnić mu wszystko czego potrzebuje. Musisz go umyć nakarmić i pobawić się z nim kiedy będzie tego chciał. W grze posługuj się myszką.


Sammie i hotel dla zwierząt

Ocena gry

Sammie prowadzi hotel dla małych pupilków, czyli zwierząt rodzin, które chcą wyjechać n wakacje. Musisz pomóc jej zajmować się zwierzątkami tak, aby niczego im nie zabrakło, były najedzone, zdrowe i zawsze wykąpane. Daj z siebie wszystko tak, aby goście chcieli do Ciebie wracać!


Gra Opieka nad dziećmi

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest opieka nad małymi dziećmi. Postaraj się, aby maluchy czuły się komfortowo i wciąż utrzymywały poszczególne parametry na tym samym poziomie. Rób to najlepiej jak potrafisz!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Opieka
 • Opiekunka dla dzieci online

  Opiekunka dla dzieci online

  Oglądana: 2662 ocena: 6.00

 • Sammie i hotel dla zwierząt

  Sammie i hotel dla zwierząt

  Oglądana: 1924 ocena: 0.00

 • Zaopiekuj się psem

  Zaopiekuj się psem

  Oglądana: 1765 ocena: 0.00

 • Opiekunka psa

  Opiekunka psa

  Oglądana: 1562 ocena: 0.00

 • Pracownik Zoo

  Pracownik Zoo

  Oglądana: 1356 ocena: 0.00

Reklama

cookie