Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry dla dzieci online Operacje 12 gier

Operacja kręgosłupa na skoliozę

Ocena gry

Trafia do nas pacjent z bólem kręgosłupa po wstępnej diagnozie będziemy musieli przeprowadzić operację kręgosłupa na tym dość młodym pacjencie który ma skrzywienie kręgosłupa jakim nazywana jest skolioza. Gra w języku polskim gdzie mamy bardzo dużo podpowiedzi. Zachęcamy do zapoznania się z nią i zagrania myszką.


Operacja ucha po polsku

Ocena gry

Kolejna gra w języku polskim związana z operacją, tutaj będziemy operowali pacjenta z chorym uchem. Więcej szczegółów poznacie w gierce. Wybieraj określone przez lekarkę przedmioty, które pomogą Ci w wykonaniu tej trudnej operacji ucha.


Operacja wyrostka robaczkowego po polsku

Ocena gry

Pracujemy jako lekarz na ostrym dyżurze. Wieczorem trafia do naszego oddziału pacjentka, która skarży się na silny ból brzucha. Będziemy musieli ją przyjąć spadać i postawić diagnozę, gdyż ma podejrzenie wyrostka robaczkowego. Jeżeli uda nam się ją prawidłowo zbadać przeprowadzimy operację z wykorzystaniem dostępnych narzędzi. Przed rozgrywką zmień język gry na polsku, wybierając flagę polski która znajduje się w dolnym prawym rogu.


Chirurdzy: Operacje bohaterów kreskówek

Ocena gry

W tej grze czeka Cię coś naprawdę niebanalnego. Wcielasz się w postać lekarza bohaterów kreskówek. Na początku gry musisz zdecydować, który bohater weźmie udział w zabiegu, a następnie przeprowadź operację. Do dzieła!Gra chirurg

Ocena gry

Jako jeden z najlepszych chirurgów jesteś wprost rozchwytywany. Tym razem również czeka Cię poważna operacja. Postaraj się odpowiednio do niej przygotować a następnie wykonaj zabieg tak, aby przebiegł on bez komplikacji.Skoncentruj się, bo to bardzo odpowiedzialne zadanie!


Akcja; świąteczna operacja

Ocena gry

Pacjent, który dzisiaj przyjechał do szpitala jest prawdziwym łakomczuchem. Je wszystko co znajdzie na swojej drodze. Tym razem były to przedmioty zwiazane ze świętami. Twoim zadaniem jest wydostanie ich z ciała pacjenta. Do dzieła!


Operacje plastyczne gwiazdeczek

Ocena gry

W tej grze na pewno odnajdą sie wszyscy fani podążania za celebrytami. Twoim zadaniem jest rozpoznanie gwiazdki oraz zabiegu plastycznego, jakiego dokonał. To niezła łamigłówka, dlatego musisz się skoncentrować i do dzieła!


Leczenie ofiary wypadku samochodowego

Ocena gry

Jesteś jednym z pracowników szpitala, do którego często trafiają ofiary wypadków. Tym razem został do was przywieziony pacjent ze zmasakrowaną ręką. Twoim zadaniem jest złożenie jego kończyny tak, aby odzyskała sprawność. Dasz radę pomóc choremu?


Gra Operacyjne wyzwanie

Ocena gry

W tej grze czeka Cię naprawdę odpowiedzialne zadanie. Jako lekarz musisz dokonac operacji, w której musisz dokonać tego, aby Twój pacjent znów był w pełni sprawny. Gotowy jesteś do podjęcia tego zadania?


Ucieczka ze szpitala gra online

Ocena gry

Nienawidzisz przebywać w szpitalu. Dlatego też, gdy uległeś wypadkowi i trafiłeś do placówki postanowiłeś z niego jak najszybciej uciec! Rozejrzyj się wokół siebie i odnajdź drogę do ucieczki! Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Operacje
 • Operacja wyrostka robaczkowego po polsku

  Operacja wyrostka robaczkowego po polsku

  Oglądana: 8568 ocena: 4.00

 • Operacja ucha po polsku

  Operacja ucha po polsku

  Oglądana: 6874 ocena: 0.00

 • Operacja kręgosłupa na skoliozę

  Operacja kręgosłupa na skoliozę

  Oglądana: 5035 ocena: 0.00

 • Chirurdzy: Operacje bohaterów kreskówek

  Chirurdzy: Operacje bohaterów kreskówek

  Oglądana: 1989 ocena: 0.00

 • Akcja; świąteczna operacja

  Akcja; świąteczna operacja

  Oglądana: 1449 ocena: 0.00

Reklama

cookie