Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Statki darmowe gry dla dzieci online Okręty 8 gier

Przygoda na Karaibach

Ocena gry

W tej grze bierzesz udział w pojedynku między krajami i ekipami, które chciałyby podjąć panowanie nad całymi Karaibami. Sterowanie: strzałki, klawisze X, Z. Pokonaj swoich rywali!


Morski pojedynek

Ocena gry

Jesteś żeglarzem i wybrałeś się w podróż po morzu. Niestety, inni żeglarze są wrogo nastawieni przeciwko tobie. Musisz ich pokonać, aby bezpiecznie dotrzeć do końca trasy. Nie daj się przeciwnikowi!


Potyczki księcia Zuko

Ocena gry

Książę Zuko chce zdobyć władzę nad całym światem, zarówno nad lądami jak i nad morzem. Pomóż mu tak sterować okrętem, aby pokonać wrogie plemiona i stać się władcą całego wszechświata! Sterowanie: strzałki, klawisze A, Z, spacja.


Przygody z Okrętem Trafalgar

Ocena gry

W grze Twoim zadaniem jest więc doprowadzenie okrętu przez morze, żeby dotrzeć do celu trasy. Uważaj jednak na wrogów, które chcą Ci przeszkodzić w dotarciu do końca wyprawy. Daj z siebie wszystko!Przygody Sama Goluma i Frodo

Ocena gry

Sam, Golum i Frodo trochę zabłądzili. Koniecznie musisz pomóc im dotrzeć na drugi brzeg. Po drodze zbieraj pieniądze, dzięki nim zyskasz dodatkowe punkty.


Wielka morska wojna

Ocena gry

Musisz na każdym poziomie gry uratować wszystkich, którym grozi niebezpieczeństwo, gdyż znaleźli się poza pokładem. Oprócz tego Twój okręt jest stale atakowany przez wroga. Nie pozwól mu zniszczyć swojego statku! Do dzieła!


Piraci: wielki połów ryb

Ocena gry

Piraci naprawdę zgłodnieli. Ich jedynym posiłkiem są ryby, które muszą sobie sami złowić. Pomóż im wyłowić jak najwięcej ryb tak, aby mieli pyszny obiad!


Budowa statku pirackiego

Ocena gry

Piraci uwielbiają nowe wyzwania. Tym razem muszą wybudować wielką łódź. Wciel się w postać jednego z nich i wybudujcie prawdziwie solidny statek!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Okręty
 • Budowa statku pirackiego

  Budowa statku pirackiego

  Oglądana: 2785 ocena: 0.00

 • Wielka morska wojna

  Wielka morska wojna

  Oglądana: 1657 ocena: 0.00

 • Morski pojedynek

  Morski pojedynek

  Oglądana: 1610 ocena: 0.00

 • Przygody Sama Goluma i Frodo

  Przygody Sama Goluma i Frodo

  Oglądana: 1533 ocena: 0.00

 • Potyczki księcia Zuko

  Potyczki księcia Zuko

  Oglądana: 1410 ocena: 0.00

Reklama

cookie