Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory darmowe gry dla dzieci online Obsługa 35 gier

Bella i jej piekarnia

Ocena gry

Pomóz Belli prowadzić piekarnię i obsługiwać klientów zgodnie z ich życzeniami. Realizuj ich zamówienia, aby zdobyć jak najwięcej punktów i pieniędzy.


Gra Pracownik Cukierni

Ocena gry

Pracujesz w cukierni. Obsługuj swoich gości tak, aby cukiernia zaczęła przynosić jak najwięcej korzyści. Zyski ze sprzedaży wymień na lepsze wyposażenie cukierni.


Nauka pieczenia pasztecików

Ocena gry

W tej grze poznasz zasady kunsztu kulinarnego. Twoim zadaniem jest zrobienie ciasta, rozwałkowanie go i przyrządzenie zgodnie ze smakiem pasztecików. Upieczony pasztecik dodaj do miski z zupą. Zapamiętaj przepis, a później wprowadź jego zasady w rzeczywistym świecie!


Podawanie posiłków

Ocena gry

Twoim zadaniem będzie podawanie gościom obiadu. Nie będzie to jednak proste. Musisz utrzymać równowagę tak, aby posiłek dotarł w stanie nienaruszonym. Jeśli zmarnujesz jedzenie, stracisz punkty. Powodzenia!Gra Bar Fast Food

Ocena gry

Pracujesz w barze szybkiej obsługi. Musisz podawać klientom posiłki zgodnie z ich zamówieniem. Steruj strzałkami oraz spacją. Rób to mega sprawnie i szybko!


Gra Restauracja Romeo

Ocena gry

Jesteś kelnerem w jednej z najpopularniejszych restauracji w mieście, dlatego jest to naprawdę ciężkie zadanie. Musisz obsługiwać jak najsprawniej swoich gości. Pokaż, że nadajesz się do tej pracy jak nikt inny!


Gra Niebanalna restauracja

Ocena gry

Jesteś kelnerem w nietypowej restauracji. Aby dostarczyć gościom posiłki musisz pokonać pełną samochodów ulicę! Bądź ostrożny!


Macy najlepsza stylistka

Ocena gry

Macy jest jedną z najlepszych stylistek na świecie! Pomóż jej zachować w tej profesji pozycję numer 1! Torby bambusowe kryją dodatkowe podpowiedzi, znajdź je!


Klub Habbo

Ocena gry

Jesteś właścicielem klubu Habbo. Musisz prowadzić go najlepiej jak potrafisz! Postaraj się uzyskać jak najwięcej zysków i wiernych klientów!


Hotel Victoria

Ocena gry

Otwarcie hotelu, to ryzykowne posunięcie. Trzeba zrobić wszystko, aby zaistnieć w tej branży! Wciel się w rolę właściciela hotelu i postaraj się przekonać swoich gości, że zasługuje on na miano najlepszego hotelu w okolicy!


Popularne gry

 • Obsługa
 • Praca w barze z Fast Foodami

  Praca w barze z Fast Foodami

  Oglądana: 1619 ocena: 10.00

 • Kairi super lodziarnia

  Kairi super lodziarnia

  Oglądana: 1457 ocena: 0.00

 • Bella i jej piekarnia

  Bella i jej piekarnia

  Oglądana: 1387 ocena: 0.00

 • W Fabryce czekolady

  W Fabryce czekolady

  Oglądana: 1378 ocena: 0.00

 • Praca w barze z pancakes\'ami

  Praca w barze z pancakes\'ami

  Oglądana: 1291 ocena: 0.00

Reklama

cookie