Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory darmowe gry dla dzieci online Obsługa 35 gier

Praca w barze z pancakes\'ami

Ocena gry

Jesteś pracownikiem baru szybkiej obsługi, w ktróym serwowane są panckesy. Postaraj się jak najszybciej i sprawnie realizować zamówienia swoich klientów tak, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zarobić jak najwięcej pieniędzy!


Spa u Sashy

Ocena gry

Sasha została nową właścicielką salonu SPA. Nie wie, czy jest w stanie sprostać zadaniu zarządzania takim miejscem. Pomóż jej realizować zamówienia swoich klientek, zadbaj o ich komfort, postaraj się, aby chciały wracać do Ciebie częściej. Pomóż Sashy rozkręcić ten biznes!


Studio Paznokcia u Sammie

Ocena gry

Sammie założyła nowe studio paznokcia. Musisz zdobyć jak najwięcej zadowolonych klientek. Pomaluj im paznokcie zgodnie z ich życzeniem!


Zabij nudę

Ocena gry

Siedzisz w pracy, która jest bardzo nudna. Postaraj się w tym czasie zajmować się innymi czynnościami tak, aby nie marnować czasu siedząc bezczynnie.Gra Kafejka Internetowa

Ocena gry

Pracujesz w kafejce internetowej i masz mnóstwo klientów. Musisz tak ich obsługiwać, żeby byli zadowoleni z wizyty w lokalu i częściej chcieli do niego wracać. każdego dnia podczas godzin, w których jest otwarta kafejka musisz zarobić określoną ilość pieniędzy.


Praca w barze z Fast Foodami

Ocena gry

Dostałeś pracę w barze z fast foodami. jak sama nazwa wskazuje musisz realizować zamówienia swoich klientów najszybciej jak potrafisz! Każdego dnia musisz zarobić także określoną ilość pieniędzy. Musisz więc dać z siebie wszystko!


Diabełek psotnik

Ocena gry

Wcielasz się w diabełka, niezłego psotnika. Musisz za wszelką cenę zniszczyć fryzury jakie czaruje anioł. Aby ukończyć poziom, zapełnij wskaźnik. Masz na swoje zadanie określoną ilość czasu! Wykonaj je jak najszybciej!


Dyrektor super hotelu

Ocena gry

W tej grze jesteś właścicielem ekskluzywnego hotelu, a twoim zadaniem jest opieka nad gośćmi, którzy przybywają do tego miejsca.


W Fabryce czekolady

Ocena gry

Jesteś pracownikiem fabryki słodyczy. Postaraj się wykonywać swoje zajęcie jak najlepiej! Musisz realizować zamówienia klientów wykonując dokładnie takie ciastka i inne smakołyki, o jakich marzą.


Praca Belly w piekarni

Ocena gry

Belly pracuje w piekarni. To jej nowa praca. Pomóż jej jak najlepiej realizować swoje zadania. Sprzedawaj swoim pracownikom produkty, które sobie zamówią. Każdego dnia musisz zdobyć określoną kwotę.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Obsługa
 • Praca w barze z Fast Foodami

  Praca w barze z Fast Foodami

  Oglądana: 1649 ocena: 10.00

 • Kairi super lodziarnia

  Kairi super lodziarnia

  Oglądana: 1485 ocena: 0.00

 • Bella i jej piekarnia

  Bella i jej piekarnia

  Oglądana: 1409 ocena: 0.00

 • W Fabryce czekolady

  W Fabryce czekolady

  Oglądana: 1401 ocena: 0.00

 • Praca w barze z pancakes\'ami

  Praca w barze z pancakes\'ami

  Oglądana: 1314 ocena: 0.00

Reklama

cookie