Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki darmowe gry dla dzieci online Obrazki dla dzieci 17 gier

Kolorowanka Piotruś Pan

Ocena gry

Wszyscy na pewno znamy Piotrusia Pana . Tym razem mamy możliwość sami nadać mu kolory . W tej kolorowance to my wybieramy gdzie i jaki kolor mamy tylko zamiar położyć . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Kolorowane Instrumenty

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie po prostu pokolorować obrazki na , którym znajdują się instrumenty . Postaraj się zrobić to najdokładniej jak potrafisz i żeby kolory do siebie pasowały . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Pokoloruj Maskę

Ocena gry

W tej grze masz do wyboru jedną z trzech masek . Po wybraniu maski zostaje ona przemieniona na kolorowankę . Wtedy to już my robimy z tą kolorowanką co tylko chcemy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Przerysuj Buta

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz robić to jechać po punktach klawiszem myszki tak , aby połączone punkty stworzył buta . Jest to bardzo ciekawe i interesujące zajęcie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Kolorujemy

Ocena gry

Pokoloruj bardzo ciekawy obrazek . Po ukończeniu malowania ukaże się bardzo kolorowy i ciekawie pokazany obrazek , który zaciekawi i jeszcze bardziej pobudzi Twoją wyobraźnię więc do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Kolorowanka Ptaki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest kolorowanie ptaków . Na wstępie gry mamy do wyboru cztery rodzaje najbardziej znanych ptaków . Co najlepsze nie musimy im nadać prawdziwych kolorów tu wszystko zależy od naszej wyobraźni . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Wielkanocne Malowanie

Ocena gry

Nadajmy kolory kartce wielkanocnej. Na pewno każdy z nas kiedyś taką robił . Teraz jest to wiele prostsze wystarczy uruchomić grę kliknąć pędzlem na odpowiedni kolor i wymalować elementy na kartce . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Kosmiczne Malowanie

Ocena gry

W tej malowance mamy do wyboru trzy statki kosmiczne i Astronaute . Sam Kosmos pobudza naszą wyobraźnię a na dodatek sami możemy dobrać kolorystyke jak to w kolorowankach . Więc do dzieła i daj kolory tym wspaniałym obrazką . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Kolorowanie Tancerzy

Ocena gry

W tej odsłonie gry do pokolorowania mamy Tancerzy . Postacie można wybierać . Gra jest ciekawa ponieważ każda postać ma wiele elementów do pokolorowania ,a także jest do wyboru bardzo wiele kolorów .Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Kolorowanie Czekolady

Ocena gry

Gra która przyciągnie oko każdego . W tej odsłonie kolorowanki będziemy kolorować czekoladę . Czyli to co uwielbia każdy . Pomalujmy ją najlepiej jak potrafimy jedyny minus tej gry to jest to , że później nie można jej skosztować . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Obrazki dla dzieci
 • Malowanie pisanek

  Malowanie pisanek

  Oglądana: 1937 ocena: 1.00

 • Malowanka obrazka

  Malowanka obrazka

  Oglądana: 1086 ocena: 0.00

 • Malowanka z pieskiem

  Malowanka z pieskiem

  Oglądana: 1056 ocena: 0.00

 • Malowanka

  Malowanka

  Oglądana: 859 ocena: 0.00

 • Pokoloruj obrazek ze szkołą book

  Pokoloruj obrazek ze szkołą book

  Oglądana: 826 ocena: 0.00

Reklama

cookie