Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych darmowe gry dla dzieci online O dzieciach 22 gier

Dziecko Barbie I Kena

Ocena gry

Zajmij się tym dzieckiem . Musisz dobrać mu najmniejszy element jego stroju . Nie jest to proste , gdyż jest to bardzo ważny człowiek . Staraj się ,aby wszystko do siebie pasowało . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Znajdź Elementy Tom

Ocena gry

W tej grze mały Tom sporządził listę zgubionych elementów w tym bałaganie . Twoim zadaniem jest to , aby odnaleźć każdy z nich . Postaraj się znaleźć wszystko . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wypadek Dziecka

Ocena gry

Dochodzi do wypadku podczas , gdy Mama jechała z Dzieckiem . Ma ono duże obrażenia . Wcielasz się w rolę lekarki . Musisz jak najszybciej usunąć wszystkie jej obrażenia . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dzień W Szkole

Ocena gry

Tym razem musimy przygotować dziecko do szkoły . Na początku tej gry musimy spakować wszystko co potrzebne do plecaka . Pamiętaj niczego nie zapomnij . Wszystko co potrzebne zabierz ze sobą . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Anna W Gospodarstwie

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w postać dziewczynki Anny , która musi zająć się gospodarstwem podczas nieobecności swoich rodziców . Zadanie nie jest trudne wystarczy robić wszystko po kolei . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dziecko

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dziecka , które czym prędzej w przedszkolu chce się zająć jakąś czynnością . Możemy na przykład poukładać puzzle , ale i wiele innych czynności . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Urodziny

Ocena gry

W tej grze musisz się wcielić w rolę Mamy Kotki , która musi zająć się dniem 15 czyli urodzinami syna . Jak najszybciej z radością zabiera go do samochodu . Zobaczmy co dzieje się dalej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Opiekunka dla dzieci

Ocena gry

Ta wyśmienita gra jest zdecydowanie przeznaczona dla dziewczynek. Będziesz w niej zajmować się dziećmi i wykonywać takie czynności jak przewijanie, karmienie oraz zabawa i uspokajanie maluchów. W grze posługuj się myszką.


Gra online- Baby Hazel

Ocena gry

W grze czeka na Ciebie wiele plansz o różnych stopniach trudności. Twoje zadanie będzie polegało na opiece Baby Hazel. Postaraj się zająć najlepiej jak potrafisz zarówno chłopcem jak i dziewczynką, ponieważ są to bardzo wymagające dzieciaki.


Praca w barze z pancakes\'ami

Ocena gry

Jesteś pracownikiem baru szybkiej obsługi, w ktróym serwowane są panckesy. Postaraj się jak najszybciej i sprawnie realizować zamówienia swoich klientów tak, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zarobić jak najwięcej pieniędzy!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • O dzieciach
 • Przygody rozrabiaki

  Przygody rozrabiaki

  Oglądana: 2471 ocena: 0.00

 • Zagubione przedmioty w pokojowym bałaganie

  Zagubione przedmioty w pokojowym bałaganie

  Oglądana: 2349 ocena: 0.00

 • Opiekunka dla dzieci

  Opiekunka dla dzieci

  Oglądana: 1949 ocena: 0.00

 • Gra online- Baby Hazel

  Gra online- Baby Hazel

  Oglądana: 1832 ocena: 0.00

 • Dziecięca Opiekunka

  Dziecięca Opiekunka

  Oglądana: 1794 ocena: 0.00

Reklama

cookie