Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych darmowe gry dla dzieci online O dzieciach 13 gier

Praca w barze z pancakes\'ami

Ocena gry

Jesteś pracownikiem baru szybkiej obsługi, w ktróym serwowane są panckesy. Postaraj się jak najszybciej i sprawnie realizować zamówienia swoich klientów tak, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zarobić jak najwięcej pieniędzy!


Egzamin na straszenie

Ocena gry

W tej grze czeka Cię test na to, czy potrafisz dobrze straszyć. Musisz tak wystraszyć małego chłopca, aby nie zasnął całą noc.


Wydobywanie wody z głębi studni

Ocena gry

Twoim zadaniem jest wyciągnięcie ze studni jak największej ilości wody. Nie jest to wcale łatwe zadanie, dlatego musisz zaangażować w nie jak największą ilość osób. Klikaj na pompę, aby dołączać do pomocy kolejną osobę. Powodzenia!


Kochana Babcia

Ocena gry

Wszystkie babcie uwielbiają swoje wnuki. W tej grze wcielasz się w postać babci. Musisz zaopiekować się swoimi wnukami najlepiej jak potrafisz!Misja opiekunka

Ocena gry

Zawód - niania. To profesja dla prawdziwych ekspertek. Sprawdź, czy odnajdziesz się w takiej roli. Zadbaj o małe pociechy tak, aby były szczęśliwe i niczego im nie brakowało!


Zagubione przedmioty w pokojowym bałaganie

Ocena gry

W grze przeniesiesz się do pokoju, w którym panuje straszliwy bałagan! twoim zadaniem jest odnalezienie w nim wszystkich przedmiotów, które znajdują się na liście. Postaraj się zrobić to jak najszybciej.


Dziecięca Opiekunka

Ocena gry

Sprawdź, czy nadajesz się do roli opiekunki dla małych dzieci. Zajmuj się pociechami Twojej siostry najlepiej jak potrafisz. Zadbaj o ich komfort i dobre samopoczucie.


Przygody rozrabiaki

Ocena gry

Ten bohater gry to praawdziwy rozrabiaka. Zdarza mu się ściągać na egzaminie, kraść z lodówki niedozwolone rzeczy, a nawet mleko prosto od krowy. Przenieś się w jego zwariowany świat i przeżyj razem z nim pełne emocji przygody. Poruszasz się w grze za pomocą myszki.


Karolinka wybiera się do szkoły

Ocena gry

Karolinka nie potrafi sama się przygotować do snu i ogarnąć przed wyjściem do szkoły. Pomóż jej wykonać wszystkie czynności przed snem, aby mogła spokojnie iść spać i następnego dnia wstała pełna energii. Przemyśl każdy swój ruch.


Opiekun trójki dzieci

Ocena gry

W grze będziesz miał na głowie trójkę dzieci, którymi będziesz musiał się zaopiekować. Badź czujny, to strasznie trudne zadanie!


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • O dzieciach
 • Przygody rozrabiaki

  Przygody rozrabiaki

  Oglądana: 1264 ocena: 0.00

 • Zagubione przedmioty w pokojowym bałaganie

  Zagubione przedmioty w pokojowym bałaganie

  Oglądana: 1095 ocena: 0.00

 • Dziecięca Opiekunka

  Dziecięca Opiekunka

  Oglądana: 787 ocena: 0.00

 • Karolinka wybiera się do szkoły

  Karolinka wybiera się do szkoły

  Oglądana: 746 ocena: 0.00

 • Egzamin na straszenie

  Egzamin na straszenie

  Oglądana: 542 ocena: 0.00

Reklama

cookie