Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Ninja 26 gier

Ninja vs Piraci

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość wybrania mapy . Mamy także możliwość wybrania poziomu . Możemy wyburzać budynki , ale pamiętajmy o tym , że pieniądze szybko znikają . Poruszamy mapą klawiszami w a s d . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Ukryci Ninja

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest zapamiętanie białych ninja , którzy są pokazani w lewym dolnym rogu . Później z pamięci musimy zaznaczeni wszystkich białych ninja . Pamiętaj nie mogą być to żółci mamy trzy błęy . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Numer Ninja

Ocena gry

W tej grze naszym jedynym celem jest wyszukiwanie numerków które mamy pokazane w prawym dolnym rogu . Jednak nie będzie to takie proste ponieważ to ninja pochowali wszystkie cyfry . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Skacz Ninja

Ocena gry

Ta gra to nic innego jak ucieczka unikanie wrogów . Za pomocą strzałek klawiatury komputerowej musimy podskakiwać po drzewach i unikać wrogów . Pamiętaj musimy dojść jak najdalej więc nie daj się zabić .Strzelaj w Ninja

Ocena gry

W tej grze jesteśmy jednym z Wojowniczych Żółwi Ninja . Musimy za pomocą myszki rzucać we wrogów . Wrodzy Ninja pojawiają się bardzo szybko musimy się śpieszyć . Ale śpiesz się liczą się punkty , a czas leci . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Wojownicze Żółwie Ninja Puzzle

Ocena gry

W tej grze będziemy układać Wojownicze Żółwie Ninja . Mamy tu małe utrudnienie . Dopóki nie ułożymy w odpowiednim miejscu puzzla nie będziemy mogli go zostawić na obrazku . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Żółwie Ninja

Ocena gry

W tej grze będziemy układać puzzle . Co najciekawsze obrazek , który będziemy układać to obrazek na którym znajdują się wojownicze żółwie ninja . Ułóżmy obrazek , a zobaczymy jak wyglądają żółwie ninja . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Ninja Trening

Ocena gry

W tej grze trenujemy Ninja . Inni Ninja z góry zrzucają na nas kamienie . My poruszając się strzałkami musi jak najdłużej omijać kamienie . Każde uderzenie to porażka . Musi utrzymać się jak najwięcej czasu .


Ninja Showdown

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest Bitwa z przeciwnikiem . Walka jest rozłożona na rundy . Poruszamy się i walczymy klawiaturą komputerową . Wszystko jest opisane po włączeniu gry na dole . Powodzenia .


Ninja Plus

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w ninja . Musimy Dotrzeć do celu . Do tego potrzebna będzie nam klawiatura komputerowa i mysz. poruszamy się klawiszami w a s d , a linę wypuszczamy myszką . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Ninja
 • Trening z mistrzem walki

  Trening z mistrzem walki

  Oglądana: 1155 ocena: 0.00

 • SpongeBob: karate

  SpongeBob: karate

  Oglądana: 1063 ocena: 0.00

 • Gra Ninja Kid online

  Gra Ninja Kid online

  Oglądana: 1036 ocena: 0.00

 • Pojedynek Kung Fu Panda gra online

  Pojedynek Kung Fu Panda gra online

  Oglądana: 960 ocena: 0.00

 • Gra Walka Kung Fu

  Gra Walka Kung Fu

  Oglądana: 944 ocena: 0.00

Reklama

cookie