Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry dla dzieci online Nickelodeon 13 gier

Własny domek smerfów

Ocena gry

Domek smerfów już jest bardzo nieładny. Musimy go jakoś zmienić. Właśnie będziemy to robić w tj grze. Zbuduj i wykończ chatkę tak by smerfy były zadowolone. Do dzieła!


Big Time Rush ubieranka

Ocena gry

Lubisz modę ?? to właśnie gra dla Ciebie. Czeka nas bardzo fajne zadanie. Musimy zmieniać wygląd bohaterów tej gry. Spraw by wyglądali bardzo modnie i ładnie.


Atak kosmitów

Ocena gry

W tej grze chodzi o to by ratować kurczaki przed atakiem kosmitów. Musimy zabić wszystkich ufoludków. Steruje się strzałkami i literami \\\"a\\\", \\\"s\\\".


Planszowa nickelodeon

Ocena gry

Ta mała dziewczynka znalazła się na planszy gdzie musi zbierać punkty. Należy ich zebrać tyle aby przejść do następnej planszy. Zobacz ile plansz czeka na Ciebie.Zgadywanka

Ocena gry

Pierwsze co zrobimy w tej grze to zapoznanie się instrukcją. Gdy to już uczynimy to naciskamy play i zaczynamy zabawę. Musimy zgadywać obrazki które wskazujemy myszką.


Budowa Smerfnego domku

Ocena gry

uwielbiasz Smerfy? Świetnie! Na pewno spodoba Ci się ta gra! Spróbuj wybudować oraz urządzić Smerfom taki domek o jakim do tej pory tylko mogły marzyć!


Zagubiony Dinuś

Ocena gry

Mały Dinuś się zagubił. Pomóż mu dotrzeć do Mamy! Po drodze zbieraj napotkane bonusy, dzięki którym zdobędziesz dodatkowe punkty!


Ratunek dla oceanu

Ocena gry

W grze sterujemy statkiem i zbieramy przeróżne przedmioty w oceanie za które otrzymujemy punkty. Uważać należy na różne niebezpieczeństwa. Daj z siebie wszystko!


Łamigłówka Toma i Jerrego

Ocena gry

Bardzo prosta gierka. Musimy połączyć odpowiedni i po kolei wszystkie punkt zaczynając od 1. Zobacz jaki wyjdzie obrazek.


Tom i Jerry na kręglach

Ocena gry

Przenieś się w raz z Tomem i Jerrym do kręgielni. Pokaż bohaterom kreskówki kto jest najlepszy i kto jest prawdziwym mistrzem kręgli. Powodzenia.


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

kreskowki

Popularne gry

 • Nickelodeon
 • Koparka w Mieście

  Koparka w Mieście

  Oglądana: 10707 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 2933 ocena: 0.00

 • Zabawy z Bobem

  Zabawy z Bobem

  Oglądana: 1925 ocena: 0.00

 • Ratunek dla oceanu

  Ratunek dla oceanu

  Oglądana: 1276 ocena: 0.00

 • Tom i Jerry na kręglach

  Tom i Jerry na kręglach

  Oglądana: 1196 ocena: 0.00

Reklama

cookie