Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Nauka Literek 10 gier

Odszukaj literki

Ocena gry

Będziemy szukali tutaj literek jednak do pomocy mamy lupę która to powiększa nam dany fragment obrazka na jakim będziemy prowadzić poszukiwania. Obrazek przedstawia nam różne zwierzątka aby umilić Wam poszukiwania.


Gra literaki online

Ocena gry

Zadaniem naszym w tej grze będzie łapanie tych literek w odpowiedni sposób zanim te literki spadną nam z planszy. Dlatego gdy tylko je zauważymy szybko klikamy odpowiednią literkę na klawiaturze. Jeżeli spada literka A,B,D to szybko klikamy wyszukane na klawiaturze literki A,B,D - zagraj w literaki i Ty za darmo.


Literowe szukanie

Ocena gry

Po włączeniu gierki dowiecie się na czym będzie polegało to odszukiwanie literek ukryte na obrazku przedstawiającym scenę z Piotrusia Pana. Szukamy ich przy użyciu myszki, a gdy znajdziemy klikamy na nie taką myszką.


Literkowe przygody

Ocena gry

Czeka na nas literkowa przygoda z postacią z bajki Spongeboba, który lata przy pomocy baloników i będzie musiał zbierać spotkane literki po drodze jednak tylko takie jakich będziemy potrzebowali do ułożenia wyrazu w tej grze online. Latamy przy pomocy strzałek.Zabawy z literkami

Ocena gry

Fajne zabawy z literkami czekają na dzieci tym razem zostały one poukrywane na obrazkach a Twoim zadaniem będzie ich odszukanie. Możesz do pomocy poprosić mamę aby pomogła Ci ich szukać bo nie będzie to taka łatwa sztuka.


Gra z nauką literek

Ocena gry

Kolejna gierka edukacyjna od Disneya w której będziemy uczyć się literek. Na obrazku mamy okres świąteczny a na nim także postacie z Disneya i to właśnie tam zostały ukryte literki, które będziemy starali się za wszelką cenę odszukać.


Gra nauka literek dla przedszkolaków

Ocena gry

Przeniesiemy się w te gierce do dżungli gdzie będzie toczyć się zabawa dla przedszkolaków w naukę literek. Zostały te literki poukrywane a my musimy je szybko odszukać. Na dole mamy zegarek, który już nam odlicza czas. Szukamy je myszką i gdy jakąś z nich znajdziemy klikamy na nie myszką.


Branzoletka z literek

Ocena gry

Nietypowa gra z branzoletką na nas czeka w której to będziemy układać z literek różne wyrazy i ozdabiać je przeróżnymi do zdobienia wykorzystywanymi kamieniami. W tym celu posługujemy się myszką do takiego układania literek.


Bombowe literki

Ocena gry

W tej grze cały czas spadają na nas literki, które zanim spadną muszą wybuchnąć. Aby nam się udało to zrobić na klawiaturze musimy wystukiwać takie literki. Czyli jeżeli spada nam bomba z literką A to klikamy na klawiaturze literkę A itd. Mamy trzy mega bomby które niszczą wszystko, naciskamy je Spacją.


Nauka literek dla najmłodszych

Ocena gry

Gra nauka literek dla najmłodszych dzieci poprzez zabawę jest już dostępna na naszej stronie do zagrania. W tej grze przy pomocy postaci Dobble zbieramy literki aż uda nam się skolekcjonować je wszystkie.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Nauka Literek
 • Odszukaj literki

  Odszukaj literki

  Oglądana: 3913 ocena: 0.00

 • Gra literaki online

  Gra literaki online

  Oglądana: 3368 ocena: 0.00

 • Zabawy z literkami

  Zabawy z literkami

  Oglądana: 2242 ocena: 0.00

 • Literowe szukanie

  Literowe szukanie

  Oglądana: 2181 ocena: 0.00

 • Gra z nauką literek

  Gra z nauką literek

  Oglądana: 2147 ocena: 0.00

Reklama

cookie