Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Naruto 22 gier

Stwórz Naruto

Ocena gry

Gdy włączymy grę to zobaczymy jakąś postać nie przypominającą bohatera Naruto. Należy tak dodać elementy by postać nabrała wyglądu. Do wyboru wiele możliwości. Powodzenia!


Spadające noże

Ocena gry

Nasz bohater jest w bardzo dużych kłopotach i nie wie jak się wydostać. Musimy go tak sterować by noże nie spadły mu na głowę. Spróbuj zdobyć jak największą ilość punktów. Daj z siebie wszystko!


Naruto w przebieralni

Ocena gry

Nasz bohater znalazł się w nietypowym miejscu jakim jest przebierania. Nie wie jakie urania ma wybrać. Pomóż mu w tym i ubierz go odpowiednio według własnego uznania.


Śnieżna wojna

Ocena gry

Rzucałeś się kiedyś śnieżkami?? Masz teraz taką możliwość w tej grze. Naruto ma problem i potrzebuje twojej pomocy. Rzucaj śnieżkami w przeciwników wraz z nim. Powodzenia!Przygoda Naruto

Ocena gry

Naszego bohatera czeka kolejna fajna przygoda. Musisz wejść w tą grę by zobaczyć co to jest. Zrób to a na pewno nie pożałujesz. Do dzieła!


Naruto w garderobię

Ocena gry

Gdy włączymy tą grę to znajdziemy się garderobie naszego bohatera. Musimy go bardzo ładnie wystylizować. Spraw by wyglądał bardzo ładnie.


Ubieranka Naruto

Ocena gry

Nasz bohater nie wie jak się ubrać. Pomóż mu. Do wyboru ma naprawdę wiele ubrać które znajdują się obok. Wybierz odpowiednie myszką. Do dzieła!


Całowanie Naruto

Ocena gry

Jesteśmy bardzo zakochani w Naruto. Jednak on nie wie jeszcze tego że chcemy go pocałować. Zrób to jak najszybciej by nie uciekł. Zapraszam do dobrej zabawy.


Obiad dla Naruto

Ocena gry

Nasz bohater bardzo zgłodniał i potrzebuje zjeść. Przygotuj mu bardzo pyszny obiadek. Włóż w nie całe serce, tak zeby chłopiec był zadowolony z Twojej kuchni!


Walka Naruto

Ocena gry

W tej grze musimy wcielić się w postać Naruto. Chodzimy po planszy i walczymy z przeciwnikami. Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszy W,A,D, oraz shift. Nie daj się nikomu zaskoczyć.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Więcej gier:

kreskowki

Popularne gry

 • Naruto
 • 3 obok siebię Naruto

  3 obok siebię Naruto

  Oglądana: 1500 ocena: 0.00

 • Naruto i jego wrogowie

  Naruto i jego wrogowie

  Oglądana: 1098 ocena: 0.00

 • Świetna przygoda z Naruto

  Świetna przygoda z Naruto

  Oglądana: 1050 ocena: 0.00

 • Całowanie Naruto

  Całowanie Naruto

  Oglądana: 954 ocena: 0.00

 • Ubieranka z Naruto

  Ubieranka z Naruto

  Oglądana: 945 ocena: 0.00

Reklama

cookie