Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Na 2 osoby 26 gier

Disneyowe Kółko i krzyżyk

Ocena gry

Bohaterowie Disneya uwielbiają rozmaite łamigłówki. Tym razem postanowili pograć w kółko i krzyżyk. Zmierz się razem z nimi w tej gierce i postaraj się pokonać swoich przeciwników.


Gra Bitwa robotów

Ocena gry

Przed Tobą bitwa robotów. Używaj bomb, aby wyeliminować przeciwnika. Możliwy pojedynek z przyjacielem. Sterowanie: Gracz 1: strzalki, klawisz spacji, Gracz 2: W,A,S,D, E. Daj z siebie wszystko i zniszcz przeciwnika!


Kocie potyczki

Ocena gry

W tej gierce sprawdzisz, czy to ty jesteś lepszy czy Twój kumpel. Wcielacie się w postacie dwóch kotów, którzy ze sobą walczą. Dajcie z siebie wszystko! Sterowanie: Gracz 1: klawisze A, D, W, S, G, H. Gracz 2: strzałki, klawisze O, P. Nie trać ani chwili!


Gra Walka Capoeira

Ocena gry

Coś świetnego dla wszystkich miłośników sztuki walki Capoeira! Już dziś stocz pojedynek z przeciwnikiem i pokaż mu, kto jest mistrzem Capoeira! Możliwa wersja dla 2. graczy. Sterowanie: Gracz 1: Klawisze A,S,D,W,G,H,V,B. Gracz 2: strzałki, klawisze 2,3,4,5.Wielki pojedynek przywódców politycznych

Ocena gry

Wybierz jednego z przywódców politycznych i stocz pojedynek z pozostałymi legendami. Czy będziesz w stanie pokonać każdego z nich? Możliwe także rozegranie pojedynku z przyjacielem, wersja dla 2. graczy. Sterowanie: Gracz 1: klawisze A,S,W,D,J,K,L. Gracz 2: strzałki, klawisze 1,2,3.


Pojedynek z balonami

Ocena gry

Wybierz swojego bohatera i stocz walkę z balonowym przeciwnikiem. Możesz także sprawdzić swoje siły w pojedynku z przyjacielem (wersja dla 2. graczy). Zniszcz swojego rywala i pokaż, że to Ty jesteś najlepszy i nie masz sobie równych!


Szaman

Ocena gry

I Ty możesz zostac kolejnym szamanem i pokazać, że jestes najlepszy ze wszystkich! Pokonaj przeciwnika i zdobądź tytuł pierwszego szamana indiańskiej wioski! Możliwy turniej na dwóch graczy. Sterowanie za pomocą myszki.


Kolorowa bitwa

Ocena gry

Twoim zadaniem jest eliminowanie kolorowych kwadratów. Możliwa bitwa między dwoma graczami. Wybierz, którą wolisz bitwę i zacznij grę!


Wodna bitwa

Ocena gry

Weź udział w zwariowanej wodnej bitwie na balony z wodą! Pokonaj swoich przeciwników i wygraj tę wojnę!


Bombardowanie łodzi podwodnej

Ocena gry

W grze sterujesz łodzią podwodną. Bądź bardzo czujny! Uważaj na przeszkody oraz na swoich wrogów. Unikaj bomb, które spuszcza na Ciebie przeciwnik. Jeżeli chcesz, to możesz rozegrać pojedynek z przyjacielem. Sterujecie: 1 gracz- strzałkami, 2. gracz- klawisze Z, C, X. Powodzenia!


Popularne gry

 • Na 2 osoby
 • Kolorowa bitwa

  Kolorowa bitwa

  Oglądana: 2953 ocena: 0.00

 • Gra Puzzle Freak Monopoly

  Gra Puzzle Freak Monopoly

  Oglądana: 2540 ocena: 0.00

 • Gra Bitwa robotów

  Gra Bitwa robotów

  Oglądana: 2390 ocena: 0.00

 • Gra Walka Capoeira

  Gra Walka Capoeira

  Oglądana: 2174 ocena: 0.00

 • Wielki pojedynek przywódców politycznych

  Wielki pojedynek przywódców politycznych

  Oglądana: 1581 ocena: 0.00

Reklama

cookie