Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Na 2 osoby 26 gier

Strzały Na Dwóch

Ocena gry

W tej grze mamy za zadanie strzelać w tarczę . Liczą się najcelniejsze strzały . Mamy do wyboru grę samemu , ale i co najlepsze grę z drugim zawodnikiem . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Cymbergaj

Ocena gry

Czy grałeś kiedyś w cymbergaja? możesz teraz to uczynić. Sterujemy małym samochodzikiem po planszy tak aby strzelać bramki przeciwnikowi. Mamy możliwość grania na 2 osoby. Do dzieła!


Wyścig Samochodowy z kolegą

Ocena gry

Będziemy mieć w tej grze możliwość zarania z kolegą. Wybierz opcję multiplayer i ścigaj się by wygrać. Czeka na nas naprawdę ciekawy tor który nie jest taki łatwy. Powodzenia!


Walka na buty

Ocena gry

Wybierz, którym bohaterem gry chcesz zagrać i weź udział w turnieju na... buty! Wygrywa ten zawodnik, któremu pierwszemu uda się pokonać przeciwnika! Daj z siebie wszystko!Pojedynek Wrestling

Ocena gry

Przenieś się w waleczny świat Wrestlingu. Sprawdź swoich sił na ringu! Zmierz się w pojedynku, pokonaj przeciwnika i bądź najlepszy! Sterowanie: Gracz 1: Strzałki - poruszanie się I - uderzenie reka O - uderzenie nogą P - uzycie mocy Gracz 2: W,A,S,D- poruszanie się 1-3- obrona i atak Możesz także zmierzyć się ze swoim przyjacielem. Sprawdźcie, który z was jest lepszy!


Pingwiny w natarciu

Ocena gry

Przed Tobą prawdziwy pojedynek o panowanie na Antarktyce. Do walki staną dwie drużyny pingwinów. Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom Wormsów. postaraj się, aby Twoja drużyna zwyciężyła ten pojedynek!


Uliczne walki: król fajterów

Ocena gry

Przed Tobą gra z serii Walki Uliczne. Musisz udowodnić wszystkim, że to ty jesteś najlepszym fajterem w okolicy. Wybierz przeciwnika i zmierz z nim swoje siły! W grze możesz także konkurować ze swoim przyjacielem. Sterowanie: Gracz 1: S, D - poruszanie się. W - skok. A, L, U, J, I, K, O - obrona i atak Gracz 2: strzałki- poruszanie się klawisze 1-6- obrona i atak


Gra Bomb it część 4

Ocena gry

Przed Tobą kolejna część kultowej już gry Bomb it 4. Gra jest inspirowana Bombermanem. Stań do walki ze swoim rywalem i zniszcz go z wielkim hukiem! W tej grze możesz zmierzyć się także ze swoim przyjacielem. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się, Spacja - bomba Dla dwóch graczy: Gracz 1: W;S;A;D - poruszanie się, Spacja - bomba Gracz 2: Strzałki - poruszanie się Enter - bomba


TimmiTile Planszowa Gra online

Ocena gry

TimmiTile to gra, która sprawi mnóstwo frajdy wszystkim fanom ciekawych planszówek. Twoim zadaniem jest zapełnienie swoimi obrazkami większej ilości pól na planszy. Powodzenia!


Gra Puzzle Freak Monopoly

Ocena gry

Puzzle Freak to zaskakujące połączenie gry w puzzle z monopolem i pewnego rodzaju testem na inteligencje. Musisz mieć czujny umysł. Gra wymaga koncentracji. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Na 2 osoby
 • Kolorowa bitwa

  Kolorowa bitwa

  Oglądana: 2933 ocena: 0.00

 • Gra Puzzle Freak Monopoly

  Gra Puzzle Freak Monopoly

  Oglądana: 2522 ocena: 0.00

 • Gra Bitwa robotów

  Gra Bitwa robotów

  Oglądana: 2369 ocena: 0.00

 • Gra Walka Capoeira

  Gra Walka Capoeira

  Oglądana: 2155 ocena: 0.00

 • Wielki pojedynek przywódców politycznych

  Wielki pojedynek przywódców politycznych

  Oglądana: 1568 ocena: 0.00

Reklama

cookie