Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Muzyczne 41 gier

Gra Konkurs tańca

Ocena gry

W tej grze sprawdzisz się jako tancerz! Musisz wykonywać ruchy zgodne z instrukcją i wskazówkami. W tym celu wciskaj na klawiaturze odpowiednie strzałki. Staraj się mocno, to może wygrasz konkurs tańca i zdobędziesz tytuł najlepszego tancerza!


Akademia Tańca online

Ocena gry

Poznaj sekrety tańca! Twoim zadaniem jest wciskanie klawiszy strzałek w kolejności odpowiadającej sekwencji na ekranie, dzięki temu pojmiesz kroki nawet do najtrudniejszych technik tańca!


Nauka tańca na Dance Machine

Ocena gry

Misja: Dance Machine czeka na Ciebie! Twoim zadaniem jest wciskanie sekwencji strzałek w kolejności, jaka jest pokazana na ekranie. Jeżeli uda Ci się wykonać to zadanie bez błędu, to możesz wziąć udział w konkursie tańca!


Konkurs tańca z Małpką Jungle Jiggy

Ocena gry

Pomóż Małpce Jiggy zatańczyć w konkursie i zdobyć tytuł najlepszego tancerza! Aby to zrobić musisz wciskać w odpowiedniej kolejności klawisze strzałek. Bądź czujny, postaraj się być najlepszy!Gra na elektronicznym pianinie online

Ocena gry

Jeżeli muzyka, to coś, co kochasz, to koniecznie musisz załączyć tę gierkę. Dzięki niej możesz nauczyć się odgrywac kilka prostych melodii.


Nauka muzyki

Ocena gry

Ta gra to wspaniała zabawa dla wszystkich miłośników dobrej muzyki. Dzięki niej poznasz nuty i nauczysz się odgrywać wspaniałe melodie.


Mały piesek i lekcja gry na fortepianie

Ocena gry

W tej grze możesz nauczyć się grać na fortepianie. Lekcje te będą odbywały się w dość nietypowy sposób. Musisz powtarzać ruchy pieska. Sprawdź, co wtedy się stanie!


W muzycznym barze

Ocena gry

Dzięki tej grze możesz spróbować swoich sił w umiejętności gry na instrumencie. wciskaj określone klawisze na klawiaturze, a wówczas z fortepianu wydobędą się melodyjne dźwięki.


Zespół Freestyle

Ocena gry

Jesteś członkiem zespołu Freestyle. Weź udział w koncercie i postaraj się tak pokierować członkami zespołu, aby dali z siebie wszystko i zdobyli serca publiczności! Zagrajcie najlepiej jak tylko potraficie!


Weselny Klimat

Ocena gry

Znajdujesz się razem ze swoim zespołem na weselnym przyjęciu. Musicie dac z siebie wszystko, żeby rozkręćić tę imprezę. Ty jesteś dyrygentem, więc masz najtrudniejsze zadanie, czy postarasz się mu sprostać?


Popularne gry

 • Muzyczne
 • Akademia Tańca online

  Akademia Tańca online

  Oglądana: 2201 ocena: 0.00

 • Gra na elektronicznym pianinie online

  Gra na elektronicznym pianinie online

  Oglądana: 1338 ocena: 0.00

 • Zespół Freestyle

  Zespół Freestyle

  Oglądana: 1051 ocena: 0.00

 • Nauka muzyki

  Nauka muzyki

  Oglądana: 918 ocena: 0.00

 • Nauka tańca na Dance Machine

  Nauka tańca na Dance Machine

  Oglądana: 763 ocena: 0.00

Reklama

cookie