Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Magiczne darmowe gry dla dzieci online Mroczne 8 gier

Zawody olimpijskie

Ocena gry

Na początku gry wybierasz dyscyplinę i bohatera. Twoim kolejnym zadaniem jest przystąpienie do zawodów! Musisz pokonać swoich przeciwników w rywalizacji i zdobyć tytuł mistrza zawodów!


Pojedynek z Zombie

Ocena gry

Zombie, to złe postaci, które Cię zaatakowały. Nie możesz pozwolić, aby Cię zniszczyły. Ocal swoje życie i stań z nimi do walki! Strzelaj i odpieraj atak! Daj z siebie wsyztsko, od tego zależą Twoje dalsze losy!


Opiekunka wampirzego dziecka

Ocena gry

Małżeństwo Wampirów postanowiło zrobić sobie wakacje. Twoim zadaniem jest przypilnowanie ich maleństwa. Zadbaj o ich dziecko najlepiej jak potrafisz.


Ukryte liczby Gra online

Ocena gry

Na ekranie znajduje się rysunek. Zostało na nim ukrytych także kilka liczb. Wytęż swój wzrok i postaraj się je wszystkie odnaleźć!Ubieranka na Halloween

Ocena gry

Bohaterów tej gry czeka wspaniała impreza na Halloween. Postaraj się dobrać im jak najlepsze stylizacje tak, aby wyglądali na imprezie naprawdę dobrze!


Atak Zombie; Infekcja

Ocena gry

Zły Zombie w ataku szału ugryzł Cię. Teraz nosisz w sobie infekcję, która nie wyleczona sprawi, że choroba zacznie się rozwijać i przemienisz się w Zombie. Masz 50 dni na uratowanie własnego życia!


Rzut trumną

Ocena gry

Jesteś pracownikiem zakładu pogrzebowego. Zajmujesz się dostarczaniem trumny we właściwe miejsce. Prowadzisz samochód, w którym jest trumna. Postaraj się wyrzucić ją z samochodu jak najdalej. Gdy zbliżysz się do muru, rzuć trumną. Sterujesz klawiszem spacji.


Straszliwe miasto ciemności

Ocena gry

Bohater znalazł się w trudnej sytuacji. Jest w mieście pogrążonym w ciemności, w którym panuje nie lada strach. Pomóż mu uciec z tego miejsca jak najszybciej!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Mroczne
 • Rzut trumną

  Rzut trumną

  Oglądana: 1166 ocena: 0.00

 • Ukryte liczby Gra online

  Ukryte liczby Gra online

  Oglądana: 1110 ocena: 0.00

 • Pojedynek z Zombie

  Pojedynek z Zombie

  Oglądana: 1103 ocena: 0.00

 • Zawody olimpijskie

  Zawody olimpijskie

  Oglądana: 884 ocena: 0.00

 • Atak Zombie; Infekcja

  Atak Zombie; Infekcja

  Oglądana: 831 ocena: 0.00

Reklama

cookie