Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Statki darmowe gry dla dzieci online Motorówki 8 gier

Za sterami motorówki

Ocena gry

W grze sterujesz szybką motorówką. Przed Toba liczne przeszkody, które musisz omijać w drodze do celu. Pokonaj wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie, zbieraj po drodze pudełka z gwiazdką. W każdym etapie gry musisz zdobyć określoną ilość punktów. Do dzieła!


Zamocuj łódź w porcie

Ocena gry

Wieczorami, kiedy już nikt nie wypływa mniejszymi łodziami na głęboką wodę, należy te maszyny zaprowadzić na swoje miejsce w porcie. I to jest właśnie twoje zadanie! Uważaj na przeszkody, które czekają na Ciebie podczas pokonywania trasy. Bądź czujny i ostrozny- na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu!


Tom, Jerry i sporty wodne

Ocena gry

Tom i Jerry uwielbiają sporty wodne! W grze grasz jako Jerry. Pokonaj wyznaczoną trasę na nartach wodnych, wykonuj przy tym triki, aby pokonać przeszkody. Sprawdź, czy masz smykałkę do tego sportu!


Szopy: wyścigi na motorówce

Ocena gry

Zajmij się swoim szopem, który postanowił wyruszyć w podróż motorówką. Postaraj się omijać przeszkody i pułapki, które mozesz spotkać na trasie. Musisz dopłynąć do mety jako pierwszy! Daj z siebie wszystko!Przygoda na motorówce SpongeBob

Ocena gry

SpongeBob kocha sporty wodne. Tym razem wybrał się w podróż motorówką. Po skończonej przejażdżce musi jednak odstawić swoją maszynę w określone miejsce. Pomóż mu zamocować łódź w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu.


Wielka przygoda na motorówce

Ocena gry

Siądź za sterami mega super motorówki i wypełnij 10 różnych misji na wodach całego oceanu! Daj z siebie wszystko!


Misja: Ocalenie ryb

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pingwina, niezwykle odpowiedzialnego. Tym razem musi uratować ryby przed niebezpieczeństwem. Siądź za sterami motorówki, zbieraj po drodze narzędzia, które mogą okazać się przydatne w akcji ratunkowej. Do dzieła!


Dostarczanie pizzy motorówką

Ocena gry

Pracujesz w nadmorskiej pizzerii. Do swoich klientów dojeżdżasz motorówką. Postaraj się realizować zamówienia swoich klientów jak najszybciej tylko potrafisz!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Motorówki
 • Za sterami motorówki

  Za sterami motorówki

  Oglądana: 1111 ocena: 0.00

 • Dostarczanie pizzy motorówką

  Dostarczanie pizzy motorówką

  Oglądana: 989 ocena: 0.00

 • Szopy: wyścigi na motorówce

  Szopy: wyścigi na motorówce

  Oglądana: 977 ocena: 0.00

 • Tom, Jerry i sporty wodne

  Tom, Jerry i sporty wodne

  Oglądana: 966 ocena: 0.00

 • Wielka przygoda na motorówce

  Wielka przygoda na motorówce

  Oglądana: 949 ocena: 0.00

Reklama

cookie