Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Monster Truck 10 gier

Wielka przygoda

Ocena gry

W tej grze będziesz prowadził naprawdę ogromny i niebezpieczny pojazd z napędem 4x4. Pokonaj jak najwięcej plansz i staraj się wykonywać zadania, o których szczegółach dowiesz się w trakcie gry. Bądź ostrożny i uważaj na przeszkody. Poruszasz się w grze za pomocą strzałek.


Wyzwanie Monster Truck

Ocena gry

W tej grze będziesz mógl się zmierzyć z olbrzymimi samochodami. Sprawdź, czy potrafisz sterować takimi maszynami. Pokonaj określoną trasę i pokaż, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Sterowanie to strzałki, 1-5 zmiana biegów oraz E i Q.


Wyprawa Monster Truck

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą Monster Truck i przebrnij przez trasę, którą masz do pokonania. Postaraj się także skoczyć na jak najwyższą odległość. Powodzenia!


Demolka: Monster Jam

Ocena gry

Twoim jedynym zadaniem w tej grze jest niszczenie. Dokładniej: zniszcz wszystko, co stanie na Twojej drodze! Za kazdy zniszczony przedmiot otrzymujesz punkty. Musisz zdobyc ich jak najwięcej!Monster Track

Ocena gry

Spróbuj, czy potrafiłbyś opanować tak wielką masyznę, jaką są monster traki. Twoim zadaniem jest zdobycie jak najwiekszej ilości punktów i przejście jak największej ilości etapów. Po drodze musisz zgniatać wszystkie przeszkody. Uważaj, bo poruszając się takim samochodem, bardzo łatwo o wywrotkę!


Kierowca Monster Truck

Ocena gry

Wciel się w postać kierowcy Monster Trucka i postaraj się dojść do celu gry pokonujac jak najwięcej jej poziomów i zdobywając jak największą ilość punktów. Gotowy? Do dzieła!


Zawody Mini Monster Truck

Ocena gry

Spróbuj swoich sił na zawodach Mini Monster Truck! Wciel się w postać kierowcy pojazdu i postaraj się pokonać wszystkich przeciwników, którzy staną na Twojej drodze!


Monster Truck Demolka

Ocena gry

Ta gra, to świetne połączenie dla wszystkich, którzy uwielbiają Monster Truck i demolkę. Twoim zadaniem jest zniszczenie każdego samochodu, który stanie na Twojej drodze! Do dzieła!!


Truck Demolka

Ocena gry

Pokonaj wszystkie samochody, które spotkasz na swojej drodze! Demoluj, niszcz, pokaż, kto jest najlepszy!


Zawody Monster Truck

Ocena gry

Wybierz swoją maszynę Monster Truck i zmierz się z przeciwnikami w rywalizacji. Postaraj się dojechać do celu jako pierwszy zdobywając przy tym jak najwięcej punktów!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Monster Truck
 • Truck Demolka

  Truck Demolka

  Oglądana: 2284 ocena: 0.00

 • Monster Truck Demolka

  Monster Truck Demolka

  Oglądana: 1706 ocena: 0.00

 • Demolka: Monster Jam

  Demolka: Monster Jam

  Oglądana: 1165 ocena: 0.00

 • Zawody Monster Truck

  Zawody Monster Truck

  Oglądana: 1114 ocena: 0.00

 • Zawody Mini Monster Truck

  Zawody Mini Monster Truck

  Oglądana: 1077 ocena: 0.00

Reklama

cookie