Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry dla dzieci online Monster High 16 gier

Monster High Dziecko

Ocena gry

W tej grze musimy się zająć kąpielą dziecka Monster High . Postarajmy się zrobić to bardzo dokładnie i bardzo delikatnie . Pamiętajmy , że to jednak jest dziecko . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Monster High Deszcz

Ocena gry

Znajdujemy się w Monster High , gdzie mamy się wybrać na deszcz . Naszym zadaniem w tej grze jest to , aby dobrać odpowiednio strój na deszcz . Postarajmy się , aby także wyglądał . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Monster High Makijaż

Ocena gry

W tej grze będziemy przemieszczać się w czasach Monster High . Będziemy tam zajmować się makijażem . Nie jest to proste zadanie , gdyż Monster High jest bardzo wymagające . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wampir

Ocena gry

W tej grze musimy zająć się bardzo niezadbaną latami wampirzyce . Ma bardzo zniszczoną pokrwawioną twarz . Zniszczone zęby . Wszystko w naszych rękach więc do pracy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Gra Monster High Operetta

Ocena gry

Kolejna z dziewczyn monster high operetta dla której mamy tu ubieranki w które będziemy postać ubierać. Na starcie robimy dla niej profesjonalny makijaż, następnie wybieramy jedną z ciekawych fryzur a na samym końcu zaczynamy postać ubierać w przygotowane w grze ubrania.


Gra Monster High Spectra

Ocena gry

Kolejna z dziewczyn z gry monster high jaką jest Spectra i specjalnie dla niej przygotowane ubieranki w które będziemy ją ubierać już są dla niej gotowe. Wystarczy kliknąć myszką na start aby móc rozpocząć tą gierkę online. Życzymy wesołej zabawy, gramy tutaj myszką.


Gra Monster High Lagoona bBue

Ocena gry

Jest to kolorowanka w której znajdziemy postać z monster high lagoona blue do pokolorowania. Nie są to ubieranki ale tutaj również możecie sami wybierać kolor w jaki będą ubrane postacie monsterek. Dużo obrazków mamy w tej gierce kolorowance do wyboru, po wybraniu jednego przechodzimy do gierki online.


Gra Monster High Draculaura

Ocena gry

Poznaj postać z Monster Highjaką jest Draculaura mamy dla niej przygotowane ubieranki w które będziemy ją ubierać wedle jej własnego stylu. Do ybrania mamy dużo monsterowych ubrań i dodatków do nich dzięki której ubierzecie dziewczynę jak tylko chcecie. Na pewno Wam się gierka spodoba, jest oczywiście całkowicie darmowa.


Gra Monster High Clawdeen Wolf

Ocena gry

Fajne ubieranki w grze monster high clawdeen wolf czekają na Ciebie. Po lewej i po prawej stronie w zielonych ikonach mamy ubrania i różne inne rzeczy dzięki którym mamy możliwość zmiany postaci w gierce. Na start polecamy zmienić fryzurę dla Clawdeen Wolf i dopiero zacząć ją ubierać, a na końcu po prawej stronie w grze wybrać jakieś ciekawe dodatki dzięki którym będzie lepiej wyglądać.


Gra upiorne dziewczyny

Ocena gry

Zobaczymy w tej grze upiorne dziewczyny czuli monsterki z Monster High. Na nas czeka już jedna z nich w typowej i klasycznej ubierance z ciekawymi ubraniami do zakładania dla nich. Będą to tak zwane mroczne ubrania w jakie postaramy się ubrać tą postać.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Monster High
 • Gra Monster High po polsku

  Gra Monster High po polsku

  Oglądana: 1833 ocena: 0.00

 • Gra Monster High Lagoona bBue

  Gra Monster High Lagoona bBue

  Oglądana: 1512 ocena: 0.00

 • Gra Monster High Spectra

  Gra Monster High Spectra

  Oglądana: 1428 ocena: 0.00

 • Gra Monster High Operetta

  Gra Monster High Operetta

  Oglądana: 1417 ocena: 0.00

 • Gra Monster High Draculaura

  Gra Monster High Draculaura

  Oglądana: 1245 ocena: 0.00

Reklama

cookie