Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami darmowe gry dla dzieci online Miś 8 gier

Pracowity Miś

Ocena gry

W tej grze sterujemy tak bardzo pracowitym Misiem . Musimy pokierować go tak , aby złapał jak najwięcej owoców . Nie pozwólmy im spadać . Złapmy ich jak najwięcej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Ucieczka przed niedźwiedziem

Ocena gry

Uwaga! Zaatakował Cię niebezpieczny niedźwiedź! Musisz się obronić! Jest na to tylko jeden sposób! Wystrzel się z katapulty jak najdalej potrafisz, aby uniknąć śmierci!


Wybierz stylizację dla Misia

Ocena gry

Przed Misiem Polarnym ważne spotkanie. Pomóż mu zrobić piorunujące wrażenie i ubierz go najlepiej jak tylko potrafisz! Zadbaj o każdy element jego stroju!


Kubuś i jego deskorolka

Ocena gry

Kubuś kocha jeździć na deskorolce! Jego marzeniem jest jednak naprawa starego pojazdu. Pomóż Kubusiowi w tym zadaniu. Sterując strzałkami oraz spacją zdobywaj wraz z nim narzedzia, które są mu potrzebne do naprawy. Powodzenia!!Gra Przygodowa

Ocena gry

W grze masz 10 sekund na znalezienie elementu, którego poszukuje bohaterka! Wytęż swój umysł i pokaż, że jesteś prawdziwym bystrzakiem!


Kolorowanka: Misie i przyjaciele

Ocena gry

Na ekranie widzisz niedokończony obrazek, brakuje mu kolorów. Postaraj się pomalować obrazek jak najlepiej tylko potrafisz!


Stylizacja Pani Misiowej

Ocena gry

Pomóż Pani Misiowej zadbać o swój wygląd Dobierz jej odpowiednie ubrania, zadbaj o każdy element wyglądu. Postaraj się, aby zachwyciła wszystkich swoim urokiem!


Gra Złe Misie

Ocena gry

Troskliwe Misie wpadły w niezłą pułapkę. nagle stały się złymi Misiami! Tylko Ty możesz znów wprowadzić porządek do ich bajecznego świata. Strzelaj w Złych Misiów, zabij ich jak najwięcej, aby przywrócić ich na dobrą stronę mocy! Szybko, liczy się czas!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Miś
 • Ucieczka przed niedźwiedziem

  Ucieczka przed niedźwiedziem

  Oglądana: 1632 ocena: 0.00

 • Gra Złe Misie

  Gra Złe Misie

  Oglądana: 1544 ocena: 0.00

 • Kubuś i jego deskorolka

  Kubuś i jego deskorolka

  Oglądana: 949 ocena: 0.00

 • Gra Przygodowa

  Gra Przygodowa

  Oglądana: 896 ocena: 0.00

 • Stylizacja Pani Misiowej

  Stylizacja Pani Misiowej

  Oglądana: 867 ocena: 0.00

Reklama

cookie