Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne darmowe gry dla dzieci online Miny 5 gier

Saperska misja w ogrodzie

Ocena gry

W tym ogrodzie znajdują się niedopałki grożące wybuchem. Nie mozesz pozwolić na to, aby zniszczyły Twoje terytorium! Omijaj bomby podkładając w określone miejsca miny. Musisz zdobyć klucz i przejść do kolejnej planszy tylko w ten sposób uda Ci się uniknąć zniszczenia! Sterujesz myszką i spacją.


Przygody Krecika

Ocena gry

Bohaterem gry jest Krecik. Pomóż mu usunąć z jego kopalni wszystkie miny. Jeśli jesteś pewien, że na którymś polu nie ma miny, naciśnij lewy przycisk myszy, jeśli nie chcesz trafić na minę, najedź myszką na pole i naciśnij spację. Powodzenia! Przemyśl każdy swój ruch!


Uratuj owce

Ocena gry

Posiadasz własne owce, które znalazły się w niebezpieczeństwie. Kliknij na przeszkody myszką, a podłożysz tam miny, dzięki czemu niebezpieczne przeszkody wybuchną i znikną z trasy. Uratuj swoje skarby!


Bohater SuperMiner

Ocena gry

Twoją misją jest wyciągnięcie z ziemi jak najwięcej złota, co daje Ci dodatkowe punkty. Oczywiscie musisz ich zdobyć jak najwięcej! Jeżeli na Twoją linkę nabierze się kamień, możesz go wysadzić miną klikając na cyfrę na wózku.Poszukiwacz złota

Ocena gry

Za każde zebrane złoto otrzymujesz punkty. Musisz uch zdobyć jak najwięcej! Pomocne okażą Ci się miny, w które jesteś uzbrojony. W grze sterujesz myszką i strzałkami.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Miny
 • Poszukiwacz złota

  Poszukiwacz złota

  Oglądana: 1101 ocena: 0.00

 • Bohater SuperMiner

  Bohater SuperMiner

  Oglądana: 983 ocena: 0.00

 • Uratuj owce

  Uratuj owce

  Oglądana: 937 ocena: 0.00

 • Saperska misja w ogrodzie

  Saperska misja w ogrodzie

  Oglądana: 919 ocena: 0.00

 • Przygody Krecika

  Przygody Krecika

  Oglądana: 904 ocena: 0.00

Reklama

cookie