Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry dla dzieci online Mini Mini 10 gier

Sprzątanie Z Minionkami

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie posprzątać całe pomieszczenie z minionkiem . Jego koledzy zrobili straszny bałagan i sam sobie z tym nie poradzi więc pomóż mu . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Zabawa z cieniem

Ocena gry

Zobacz jakie zabawy przygotował dla Ciebie Kubuś Puchatek oraz jego przyjaciele. Będziemy razem z nimi bawili się z cieniem. Zabawa polega na dopasowaniu obrazka do cienia znajdującego się na środku gierki. W grze posługujemy się myszką.


Kolorowanki Mini Mini online

Ocena gry

Dla dzieci mamy kolorowanki w wersji mini mini do druku w której będziemy tutaj mieli do pokolorowania główne postaci od Disneya. Są nimi oczywiście Myszka Miki jak i też Kaczor Donald. Jest to kolorowanka którą możemy wydrukować - wystarczy kliknąć na ikonę drukarki lub myszką pomalować na stronie.


Ubieranki Mini mini

Ocena gry

Dora czeka a obok niej mamy ubieranki które są mini czyli nie są jakoś bardzo skomplikowane i dzieci spokojnie mają możliwość ubierania tutaj postaci. Aby ubrać naszą główną bohaterkę tej ubieranki mini musimy myszką przeciągać ubrania na postać przy użyciu myszki. Miłej zabawy.Gra Mini mini rybka

Ocena gry

Na samym początku w tej grze nasza rybka będzie mini mini. Musimy inne rybki zjadać wtedy nasza rybka będzie stawała się coraz większa. Musimy jednak zjadać mniejsze rybki od nasz. Gra bezpieczna dla dzieci, sterowanie odbywa się strzałkami, to właśnie mini kierujemy naszą mini rybką.


Pieczenie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze dzieci przenoszą się do kuchni gdzie mają możliwość nauki przy wypiekach różnego rodzaju ciasteczek. Sami wybieramy formę w jakiej chcemy aby wyglądały takie ciasteczka oraz jakiego smaku mają być. Potem myszką wybijamy kształty i zaczynamy pieczenie.


Ile jest miśków

Ocena gry

Gra od mini games w której mamy na obrazku określoną liczbę miśków. Będziemy musieli je policzyć a potem kliknąć myszką na odpowiednią cyferkę która znajduje się pod miśkami. Jest to fajna zabawa w której dzieci uczą się matematyki.


Pokoik marzeń

Ocena gry

Rusz swoją wyobraźnia i stwórz najpiękniejszy pokój o jakim tylko kiedyś mogłeś marzyć!


Gra mini mini gwiazdki

Ocena gry

Prosta i fajna gra dla dzieci w której mamy bardzo fajne zadanie na spostrzegawczość. W tej gierce zadaniem naszym jest odszukanie gwiazdki która ukrywa się gdzieś na planszy. Gdy ją odszukasz kliknij na nią myszką.


Ubieranka Piotruś Pan

Ocena gry

Całkiem fajna i przyjemna mini gierka dla najmłodszych graczy gdzie będziemy mieli możliwość ubierania postaci z bajki. Tym razem będzie to postać Piotrusia Pana, który znajduje się na statku pirackim. Obok niego znajdziemy ikonki pod którymi zostały poukrywane różne ubrania. Ubieramy go myszką.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Mini Mini
 • Gra Mini mini rybka

  Gra Mini mini rybka

  Oglądana: 1321 ocena: 0.00

 • Zabawa z cieniem

  Zabawa z cieniem

  Oglądana: 1106 ocena: 0.00

 • Kolorowanki Mini Mini online

  Kolorowanki Mini Mini online

  Oglądana: 1104 ocena: 0.00

 • Sprzątanie Z Minionkami

  Sprzątanie Z Minionkami

  Oglądana: 1068 ocena: 0.00

 • Ubieranki Mini mini

  Ubieranki Mini mini

  Oglądana: 1059 ocena: 0.00

Reklama

cookie