Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Sportowe darmowe gry dla dzieci online Mini Golf 6 gier

Mingolf z Kubusiem Puchatkiem

Ocena gry

Golf to jedna z ulubionych dyscyplin sportowych Kubusia Puchatka. Stań razem z nim do boju w turnieju minigolfa i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Turniej glofowy

Ocena gry

Golf to świetna rozrywka dla wszystkich, którzy lubią sport, ale lubią też przy tym troszkę pogłówkować. Weź udział w turnieju golfowym i pokonaj swoich przeciwników!


Wieloosobowy turniej w golfa

Ocena gry

W tej grze czeka Cię rozegranie turnieju golfowego w kilka osób. Wybierz swoich zawodników i kolory pod jakimi chcesz, aby grali, a następnie doprowadź swój zespół do zwycięstwa. Powodzenia!


Turniej mini golfa na wyspie

Ocena gry

Tym razem turniej mini golfa odbywa się na wyspie. Oprócz standardowych reguł czekają tu na Ciebie także inne przeszkody takie jak woda, czy piasek. Staw im czoła i postaraj się wygrać cały turniej! Sterujesz myszką.Rozgrywki na polu golfowym

Ocena gry

Przed Tobą niestandardowe rozgrywki w golfa. Tym razem jesteś kierowcą samochodu, który porusza się po polu. Poruszaj się nim, a następnie dokonuj strzałów do dołków. Jego moc i kąt kontrolujemy myszką. Postaraj się wykonywać swoje zadanie jak najlepiej!


Turniej w minigolfa

Ocena gry

Dzięki temu, że oprócz prawdziwego golfa odbywają się także mistrzostwa w mini golfa, to także dzieci mogą spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Weź udział w takich rozgrywkach i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów. W ciągu gry spotkasz się z rozmaitymi wskazówkami dotyczącymi rozgrywek i ich zasad. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Mini Golf
 • Mingolf z Kubusiem Puchatkiem

  Mingolf z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 817 ocena: 0.00

 • Wieloosobowy turniej w golfa

  Wieloosobowy turniej w golfa

  Oglądana: 753 ocena: 0.00

 • Turniej mini golfa na wyspie

  Turniej mini golfa na wyspie

  Oglądana: 698 ocena: 0.00

 • Turniej glofowy

  Turniej glofowy

  Oglądana: 624 ocena: 0.00

 • Turniej w minigolfa

  Turniej w minigolfa

  Oglądana: 608 ocena: 0.00

Reklama

cookie