Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Budowanie darmowe gry dla dzieci online Miasto 9 gier

Żarty z workami z wodą

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim żartownisiom! Dysponujesz w niej workami z wodą, a twoim zadaniem jest ich jak największą ilość na przechodzących ludzi. Bądź ostrożny, uważaj byś sam nie spadł z dachu! Sterowanie: strzałki, spacja.


Wielki psikus

Ocena gry

Jeżeli lubisz psocić, to na pewno ta gra przyniesie ci duzo zabawy. Twoim zadaniem jest puszczenie małego cichacza tak, aby nikt go nie usłyszał. Postaraj się wykonać to zadanie! Sterownie spacją.


Misja: wybudowanie miasta

Ocena gry

W grze wykażesz się umiejętnościami architektonicznymi. Zaprojektuj nowe miasto, całkowicie od podstaw, wybuduj je i zadbaj o to, aby się dobrze rozwijało.


Nowe Wielkie Miasto

Ocena gry

Postaraj się wybudowac najlepsze miasto na świecie. Musisz zrobić tak, aby panował w nim ład i porządek.Gra Miasto przyszłości

Ocena gry

W tej grze wykażesz się umiejętnościami projektowania wyglądu miasta. Postaraj się wybudować od podstaw nowe miasta. Musisz wpaść na naprawdę świetny pomysł!


Wielka akcja bombardowania miasta

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać żołnierza, który jest pilotem wojskowego samolotu. twoim zadaniem jest zaatakowanie miasta tak, aby go doszczętnie zniszczyć. Uważaj, bo samolot za każdym lotem zniża swoją wysokość. Zacznij więc od niszczenia najwyższych budynków. W grze poruszasz się strzałkami i spacją.


Gra Atak Alpha online

Ocena gry

To miasto czeka nalot bombowy. Zdetonuj spadające ładunki wybuchowe.Aby uniknąć wybuchu, musisz nacisnąć klawisz na klawiaturze z odpowiednią literą. Naciskając spację zniszczysz wszystkie bomby znajdujące się aktualnie na planszy. Do dziela!


Odbudowa miasta po ataku Zombie

Ocena gry

TO miasto zostało zniszczone w wyniku ataku okrutnych Zombie. Teraz czas na Twoje działanie, musisz je odbudować. Wybuduj miasto, w którym mieszkańcom będzie żyło się dobrze i spokojnie.


Akcja: wybuduj miasto

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem będzie wybudowanie jak największego miasta, które będzie Twoją własnością. Będziesz musiał tak nim zarządzać, aby przynosiło zyski. Sterowanie za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Miasto
 • Akcja: wybuduj miasto

  Akcja: wybuduj miasto

  Oglądana: 1576 ocena: 0.00

 • Żarty z workami z wodą

  Żarty z workami z wodą

  Oglądana: 1570 ocena: 0.00

 • Wielki psikus

  Wielki psikus

  Oglądana: 1118 ocena: 6.00

 • Misja: wybudowanie miasta

  Misja: wybudowanie miasta

  Oglądana: 1083 ocena: 0.00

 • Nowe Wielkie Miasto

  Nowe Wielkie Miasto

  Oglądana: 991 ocena: 0.00

Reklama

cookie