Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Logiczne darmowe gry dla dzieci online Memory 5 gier

Memory Bakugan

Ocena gry

Grałeś kiedyś w memory? Masz teraz taką możliwość na gratony.pl. Postaraj się znaleźć poszczególne pary dwóch takich samych obrazków. Obrazki są odwrócone. Zachęcam do ćwiczenia pamięci.


Chińska gra pamięciowa

Ocena gry

Przed Tobą chińska gra pamęciowa. Twoim zadaniem jest odkrywanie kamiennych tabliczek, zapamietywanie, co one kryja i znajdowanie par takich samych obrazków. Rusz głową i postaraj sie zdobyć jak najwięcej punktów!


Świąteczna łamigłówka

Ocena gry

Lubisz świąteczne gierki? To świetnie! Na pewno spodoba Ci się ta gra. Masz kilka sekund na zapamiętanie co kryje się w poszczególnych pudełkach, następnie wskaż pary identycznych prezentów. Miej czujny umysł i postaraj się sprawnie rozwiązać te łamigłówki.


Gastronomiczna gierka pamięciowa

Ocena gry

W tej grze na pewno odnajdą się wszyscy, którzy uwielbiają gry typu pamięciówki. Twoim zadaniem jest zapamiętywanie pojawiających się na tablicy talerzy z posiłkami, a następnie spośród podanych niżej talerzyków wybrać te, które były wcześniej zaprezentowane i ustawić je w odpowiedniej kolejności. Musisz mieć czujny umysł i być skoncentrowany, to naprawdę trudne zadanie!Gra Logiczna: kolory

Ocena gry

Poćwicz razem z Jack\'iem zapamiętywanie kolorów. W celu wzmocnienia pamięci gra wykorzystuje także dźwięki zwierząt. Postaraj się zapamiętać jak najwięcej kolorów, ciekawe, czy potrafisz być mistrzem w tej dziedzinie?


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Memory
 • Chińska gra pamięciowa

  Chińska gra pamięciowa

  Oglądana: 1595 ocena: 0.00

 • Gra Logiczna: kolory

  Gra Logiczna: kolory

  Oglądana: 1124 ocena: 0.00

 • Memory Bakugan

  Memory Bakugan

  Oglądana: 880 ocena: 0.00

 • Świąteczna łamigłówka

  Świąteczna łamigłówka

  Oglądana: 798 ocena: 0.00

 • Gastronomiczna gierka pamięciowa

  Gastronomiczna gierka pamięciowa

  Oglądana: 619 ocena: 0.00

Reklama

cookie