Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Medyczne 47 gier

Leczenie małego królika

Ocena gry

Gra gdzie wcielamy się w osobę która to leczy zwierzątka. Chodzi tutaj oczywiście o panią weterynarz. Do naszej lecznicy dla zwierząt trafia chory króliczek, którego to będziemy musieli wyleczyć. W grze znajdziemy wszelkie niezbędne do tego instrukcje.


Dora u okulisty

Ocena gry

Doże coś pogorszył się wzrok i musi iść do okulisty. Nasze zadanie będzie polegało na zbadaniu jej w tym kierunku. W grze znajdziemy wiele podpowiedzi. Zapraszam do dobrej zabawy.


Dora jest chora

Ocena gry

W tej grze zamienimy się w lekarza i będziemy leczyć Dorę. Musimy na początku ją zdiagnozować by w późniejszym etapie ją leczyć. Zachęcamy Was wszystkich do wspaniałej zabawy.


Dora leczy zęby

Ocena gry

Dora ma bardzo chore zęby. Nie było już wyjścia i musiała iść do dentysty. My jesteśmy jej dentystą. Gramy myszką.Operacja kręgosłupa na skoliozę

Ocena gry

Trafia do nas pacjent z bólem kręgosłupa po wstępnej diagnozie będziemy musieli przeprowadzić operację kręgosłupa na tym dość młodym pacjencie który ma skrzywienie kręgosłupa jakim nazywana jest skolioza. Gra w języku polskim gdzie mamy bardzo dużo podpowiedzi. Zachęcamy do zapoznania się z nią i zagrania myszką.


Operacja ucha po polsku

Ocena gry

Kolejna gra w języku polskim związana z operacją, tutaj będziemy operowali pacjenta z chorym uchem. Więcej szczegółów poznacie w gierce. Wybieraj określone przez lekarkę przedmioty, które pomogą Ci w wykonaniu tej trudnej operacji ucha.


Operacja wyrostka robaczkowego po polsku

Ocena gry

Pracujemy jako lekarz na ostrym dyżurze. Wieczorem trafia do naszego oddziału pacjentka, która skarży się na silny ból brzucha. Będziemy musieli ją przyjąć spadać i postawić diagnozę, gdyż ma podejrzenie wyrostka robaczkowego. Jeżeli uda nam się ją prawidłowo zbadać przeprowadzimy operację z wykorzystaniem dostępnych narzędzi. Przed rozgrywką zmień język gry na polsku, wybierając flagę polski która znajduje się w dolnym prawym rogu.


Gra Pani weterynarz Barbie

Ocena gry

Barbie otworzyła klinikę weterynaryjną. Chciałaby uratować wszystkie chore zwierzaki. Pomóż jej zabrać maluchy i doprowadzić do ich wyleczenia.


Gra Kierowca ambulansu

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zabranie do szpitala jak największej ilości chorych. Postaraj się przy tym jeździć w miarę przepisowo. Powodzenia!


Walka drużyny antybakteryjnej

Ocena gry

W grze masz do czynienia z walką drużyny antybakteryjnej z nieznośnymi wirusami! Weź w niej udział i zniszcz wszystkie bakterie, które chcą się przedostać do zębów.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Medyczne
 • Zawód pielęgniarka

  Zawód pielęgniarka

  Oglądana: 2369 ocena: 0.00

 • Umyj zęby

  Umyj zęby

  Oglądana: 2237 ocena: 0.00

 • Wyposażenie i dekorowanie szpitala

  Wyposażenie i dekorowanie szpitala

  Oglądana: 1903 ocena: 0.00

 • Pocałunki w szpitalu

  Pocałunki w szpitalu

  Oglądana: 1728 ocena: 0.00

 • Gra logiczno- pamięciowa ze zwierzakami

  Gra logiczno- pamięciowa ze zwierzakami

  Oglądana: 1222 ocena: 0.00

Reklama

cookie