Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Matematyczne 11 gier

Nauka matematyki z Bobem

Ocena gry

Nasz zadanie w tej grze będzie polegało na rozwiązywaniu łamigłówek matematycznych. Postaraj się rozwiązać je wszystkie. Do dzieła!


Matematyczna gra dla dzieci

Ocena gry

W tej grze każdy gracz będzie mógł doszkolić swoje matematyczne zdolności. Na ekranie pojawią się miśki, na dole natomiast mamy cyferki. Musimy policzyć ile miśków znajduje się na obrazku a następnie wskazać myszką ich ilość klikając na odpowiednią cyferkę u dołu. Sterujesz myszką.


Edukacyjna gra matematyczna

Ocena gry

Przed Tobą fajna, ciekawa gra matematyczna. Oprócz tego, że przeżyjesz w niej mnóstwo przygód, to będziesz mógl także podszkolić swoje umiejętności matematyczne. Jeżeli wskażesz rozwiązanie to następnie aby je zatwierdzić trzeba kliknąć Submit, jeżeli chcemy cofnąć klikamy na Clear. Powodzenia!


Matematyczne potyczki

Ocena gry

W tej grze będziesz mógł podszkolić swoje matematyczne zdolności. Twoim zadaniem jest dołożenie do wskazanego równania odpowiedniego znaku matematycznego. Sterujesz myszką.Matematyczna zgadywanka

Ocena gry

Bardzo fajna i prosta gierka dla dzieci. Będą mogły się w niej wykazać zdolnościami matematycznymi. Twoim zadaniem jest policzenie wszystkich przedmiotów na obrazku. Zobacz ile widzisz takich przedmiotów jakie oznaczone są przez Number Of. Powodzenia!


Przygody matematyczne

Ocena gry

Lubisz matematykę? Musisz koniecznie się sprawdzić w tej grze! Spróbuj odnaleźć prawidłową odpowiedź do zadań, które napotkasz na poszczególnych planszach. Z boku mamy kilka rozwiązań, należy pamiętać, że tylko jedno z nich jest poprawne. Wskaż je używając w tym celu myszki. powodzenia!


Matematyczne zabawy

Ocena gry

W grze przeżywamy rózne matematyczne przygody. Rozwiązujemy różne łatwe zadania z równaniami. Odpowiedzi podajemy i przechodzimy do kolejnych etapów. Czym dalej tym zadania będą coraz bardziej trudniejsze. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Gra Przygody matematyczne

Ocena gry

Sprawdź swoje zdolności matematyczne! W tej grze mamy do wyboru trzy opcję w dodawanie do 20 do 50 do 100 oraz do 1000 w zależności jaki poziom trudności wybierzemy dla Siebie w tej gierce online. Mamy kilka wyników równania, a my musimy wskazać to jedyne które jest właściwe myszką. Sprawdź, czy potrafisz znaleźć jedną prawidłową odpowiedź na te matematyczne łamigłówki! Sterujesz myszką.


Matematyczne zadania dla dzieci

Ocena gry

Jeżeli chcesz poćwiczyć swoje matematyczne umiejętności, to na pewno się nie zawiedziesz włączając tę gierkę. Przy każdym zadaniu mamy trzy odpowiedzi tylko jedna z nich jest prawidłowa, dlatego też musimy właśnie wskazać tą prawidłową przy pomocy myszki. Daj z siebie wszystko i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.


Gra łamigłówka

Ocena gry

W tej grze czaka na was szansa zaprzyjaźnienia się z matematyką. Będziemy się w niej uczyć matematyki wraz z postacią Ben 10. U góry mamy wynik, natomiast na dole znajdują się wyniki, które musimy w odpowiedni sposób dopasować. Skoncentruj się i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Matematyczne
 • Edukacyjna gra matematyczna

  Edukacyjna gra matematyczna

  Oglądana: 1570 ocena: 0.00

 • Nauka matematyki z Bobem

  Nauka matematyki z Bobem

  Oglądana: 1458 ocena: 0.00

 • Matematyczna gra dla dzieci

  Matematyczna gra dla dzieci

  Oglądana: 1425 ocena: 0.00

 • Matematyczna zgadywanka

  Matematyczna zgadywanka

  Oglądana: 1119 ocena: 0.00

 • Gra łamigłówka

  Gra łamigłówka

  Oglądana: 1052 ocena: 0.00

Reklama

cookie