Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Maszyny 10 gier

Kolorowa Maszyna ze słodyczami

Ocena gry

W grze razem z bohaterami popularnych kreskówek musisz wybudować Maszynę ze Słodyczami. Następnie Twoim zadaniem jest to, aby poszczególne elementy trafiły do magicznych wiaderek. Klikając na Add a Part mamy przedmioty, które możemy wykorzystać. Jeżeli już mamy wszystko kliknij na: Drop. Powodzenia!


Konstruowanie maszyny

Ocena gry

W grze będziesz musiał wybudować maszynę, która oczywiście będzie musiała działać! W tym celu ustawiaj określone przedmioty w taki sposób aby granulki wpadały do pojemnika znajdującego się w grze. Ustawiamy je myszką. Powodzenia!


Gra Obrona wyspy

Ocena gry

Przebywasz na wyspie, która została zaatakowana przez okrutnego wroga! Musisz podjąć się wyzwania ocalenia wyspy przed niebezpieczeństwem! Zdołasz temu zapobiec? Sterujesz myszką.


Maszyny Gra online

Ocena gry

W tej grze będziesz sterować ogromną skomplikowaną i niebanalną maszyną, czy taką, która wykonuje pewne danie. jakie? przekonasz się włączając tę grę! Spróbuj swoich sił!Wykopywanie przedmiotów spod ziemi

Ocena gry

Ta maszyna potrafi wychwycić wszystkie przedmioty, które znajdują się pod ziemią. Postaraj się nią dobrze sterować i wykopać cenne skarby. Uważaj na rózne przeszkody, np. na krety, które mogą przedziurawić tą maszynę. Powodzenia!


Strażak kierowca

Ocena gry

W tej grze pełnisz role strażaka, a dokładniej kierowcy samochodu. Twoim zadaniem jest przygotowanie wozu tak, aby był on gotowy do akcji. Następnie, gdy dostaniesz zgloszenie, musisz jak najszybciej dojechać do celu i ugasić pożar! Zanim wyruszysz musisz napełnić samochód wodą, następnie nim sterujesz: W,A,S,D i myszką gasisz pożar. Daj z siebie wszystko!


Akcja strażacka

Ocena gry

W mieście wybuchl pożar, który może rozprzestrzenić się na cały jego teren! Nie możesz na to pozwolić! Jako strażak musisz postarać się jak najszybciej ugasić pożar! Do dzieła!


Kieruj ciężarówką

Ocena gry

Bardzo prosta gierka w której wcielamy się w kierowce Tira i pracujemy w transporcie. Musimy dowozić towar na miejsce, tam gdzie każą nam przełożeni.


Nauka jazdy ciężkim wozem

Ocena gry

W tej grze nauczysz się jak kierować samochodem ciężarowym tak żeby nie stracić ładunku. Jest to bardzo trudne.


Prawko na Autobus

Ocena gry

Sprawdź tę grę, a dowiesz się jak to jest zdawać prawo jazdy na autobus, zadanie dużo trudniejsze niż się wydaje. Powodzenia kierowco.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Maszyny
 • Kolorowa Maszyna ze słodyczami

  Kolorowa Maszyna ze słodyczami

  Oglądana: 2116 ocena: 0.00

 • Prawko na Autobus

  Prawko na Autobus

  Oglądana: 2015 ocena: 8.50

 • Konstruowanie maszyny

  Konstruowanie maszyny

  Oglądana: 1978 ocena: 0.00

 • Gra Obrona wyspy

  Gra Obrona wyspy

  Oglądana: 1952 ocena: 0.00

 • Kieruj ciężarówką

  Kieruj ciężarówką

  Oglądana: 1396 ocena: 0.00

Reklama

cookie