Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Mario Bros 17 gier

Marios strzela i zbiera

Ocena gry

Jest to kolejna odmiana ciekawej gry online z przygodami naszego czerwonego bohatera jakim jest Mario. W tym odcinku gierki mamy do pomocy broń z której będzie on strzelał. Sterowanie to strzałki oraz Spacja, przy pomocy której strzelamy do wrogów. Zbieraj grzybki różnych kolorów i monety oraz inne dodatki spotkane na drodze, które dadzą nam punkty.


Super Mario 3 Star Scramble online

Ocena gry

Kolejna gierka z naszym superbohaterem, na którego czeka przygoda gdzie będzie ratował swoją ukochaną która została uwięziona. Kilkanaście różnych plansz do wyboru gramy strzałkami oraz Z i X lub Spacja. Zachęcamy do rozgrywki i wspaniałej zabawy.


Mario i jego garderoba

Ocena gry

W tej grze poznasz bohatera gry Mario od całkiem innej strony niż dotychczas. Pomóż mu znaleźć jakąś fajną stylizację. Taką, w której będzie wyglądał naprawdę dobrze!


Gra Przygody Lugisa

Ocena gry

Lugis przeżywa przygody równie często, co Mario. Przed nim kolejne wyzwanie. Musisz przejść wszystkie plansze. Po drodze zbieraj monety, dzięki którym zdobędziesz odpowiednią ilość punktów, która jest ci potrzebna do ukończenia poszczególnych etapów. Sterowanie strzałkami i spacją.Wyzwanie Waluigi

Ocena gry

Przed Tobą Waluigi, przyjaciel Mario. Pomóz mu przejść wszystkie etapy gry. Po drodze zbieraj monety. postaraj się zdobyć ich jak najwięcej. Sterujesz strzałkami i spacją.


Gra w pokera z Mario

Ocena gry

Zagraj z bohaterami Mario w pokera! Nie będzie to jednak zwykła gra. Na czym polega jej innowacyjność dowiesz się włączając tę gierkę!


W świecie Mario

Ocena gry

Przenieś się w świat Mario i razem z nim przeżyj fantastyczną przygodę. Po drodze zbieraj monety, za każdą z nich otrzymujesz dodatkowe punkty. Musisz ich zebrać jak najwięcej!


Przygoda Mario

Ocena gry

Przeżyj razem z kultowym bohaterem gier Mario niesamowitą przygodę. Musisz skakać Skacz w górę tak, aby nie wpadł w ciemną otchłań. Postaraj się podczas gry zebrać jak najwięcej gwiazdek i punktów.Powodzenia!


Gra Mario w Egipcie online

Ocena gry

Mario wybrał się w podróż do Egiptu, gdzie czeka na niego niesamowita przygoda. Przeżyj razem z nim pełne emocji chwile. Po drodze postaraj się zdobyć jak najwięcej gwiazdek, dzięki którym zdobywasz punkty.


Przygoda Mario w westernie

Ocena gry

Przenieś się razem z MArio w świeta westernu. Pokonaj razem z nim niebezpieczną trasę na motorze. Zdobądź jak najwięcej punktów i oczywiście postaraj się dotrzeć jak najszybciej do końca trasy!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Mario Bros
 • Super Mario 3 Star Scramble online

  Super Mario 3 Star Scramble online

  Oglądana: 8273 ocena: 0.00

 • Marios strzela i zbiera

  Marios strzela i zbiera

  Oglądana: 4767 ocena: 0.00

 • Wyzwanie Waluigi

  Wyzwanie Waluigi

  Oglądana: 2499 ocena: 0.00

 • Gra Przygody Lugisa

  Gra Przygody Lugisa

  Oglądana: 2381 ocena: 0.00

 • Gra Mario i jego przygody

  Gra Mario i jego przygody

  Oglądana: 2378 ocena: 0.00

Reklama

cookie