Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Mama 19 gier

Czas Na Kąpiel

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie po prostu zająć się kąpielą dziecka . Nalej wody , wrzuć zabawki , nalej kolorowego szamponu . Pamiętaj , że jest to dziecko musisz być bardzo ostrożny . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Angela Myje Dziecko

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę mamy o imieniu Angela . Musisz wykąpać swoje malutkie dziecko . Musisz być bardzo ostrożny ponieważ jak wiemy dzieci się tego boją . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Spakuj Syrenke

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie spakować syrenkę . Ona on dłuższego czasu spodziewa się dziecka . Przygotuj ją na to . Dziecko musi być przywitane najlepiej jak potrafisz . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Makijaż Dla Mamy

Ocena gry

W tej grze musimy przeprowadzić makijaż dla bardzo wymęczonej zajmowaniem się dzieckiem mamy . Nie będzie to proste oznaki zmęczenia na twarzy nie są małe . Do pracy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Doktor Mama I Dziecko

Ocena gry

W tej grze na początku widzimy Mamę w ciąży i dziecko . Będziemy musieli wcielić się w rolę lekarza . Starajmy się być bardzo dokładni i nic nie pomijać . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Urodziny mamy

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dziewczynki , która organizuje imprezę urodzinową mamy . Naszym zadaniem na początku jest po prostu pojechanie na zakupy po najpotrzebniejsze rzeczy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Zadbaj O Mame

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest zajęcie się nową Mamą . Ta kobieta niedługo jest w ciąży i musimy zrobić wszystko , aby zadbać o to żeby nic jej nie zagrażało . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Malowanie Podczas Lekcji

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest malowanie się podczas pracy domowej w ten sposób , aby pilnująca nas mama , która wie , że uwielbiamy się malować tego wszystkiego nie zauważyła . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Spadające Warzywa

Ocena gry

Spadające warzywa ? Dlaczego nie ? Pomóż Kobiecie złapać ich jak najwięcej w kosz . Poruszaj się strzałkami klawiatury komputerowej . Pamiętaj nie łap takich , które odbierają nam punkty chcemy ich jak najwięcej .


Poród Mamy

Ocena gry

W tej grze jesteśmy lekarzem , który musi zająć się porodem Mamy .Zaczynamy od zajęcia się Mamą , a później dzieckiem . Posługujemy się myszką komputerową .


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Mama
 • Opieka nad dzieckiem

  Opieka nad dzieckiem

  Oglądana: 2215 ocena: 0.00

 • Wspólne zakupy z Mamą

  Wspólne zakupy z Mamą

  Oglądana: 1568 ocena: 0.00

 • Angelina Super Mama

  Angelina Super Mama

  Oglądana: 1448 ocena: 0.00

 • Ośmioraczki

  Ośmioraczki

  Oglądana: 1436 ocena: 0.00

 • Czas Na Kąpiel

  Czas Na Kąpiel

  Oglądana: 1367 ocena: 0.00

Reklama

cookie