Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki darmowe gry dla dzieci online Mafia 11 gier

Gra Mafia

Ocena gry

Wciel się w rolę członka mafii, wykonuj zlecone przez ojca chrzestnego zadania, pokaż, że jesteś najlepszy! Poruszasz się w grze za pomocą myszki. Badź czujny i dokładnie wykonuj polecenia, od tego zależy Twoja przyszłość!


Kierowca w mafii

Ocena gry

Aby zostać kierowcą mafijnym musisz najpierw przejść prawdziwy test. Poprowadź samochód tak, aby szef mafii był z Ciebie zadowolony. Poruszasz sie strzałkami.


Mafia Deluxe i Ninja

Ocena gry

Mafia Deluxe objęła swoim zasięgiem całe miasto i teraz terroryzuje mieszkańców. Nie da się ich pokonać żadnym sposobem. Do gry wchodzi więc Ninja. Wcielasz sie w postać Ninja i musisz walczyć z gangiem tak, aby ich pokonać i aby raz na zawsze gang zniknął z tego miasta!


Młody Gangster

Ocena gry

Wszyscy mieszkańcy żyją w strachu przed niebezpiecznym gangiem, którego częścią jesteś ty! Nadszedł czas, abyś mógł się wykazać tak, aby wszyscy zobaczyli, że już niedługo możesz stać się najlepszym gangsterem! Gotowy podjąć się tego wyzwania?Gra Gangster

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać początkującego gangstera. Przemieszczasz się po mieście, pokonując wrogów, zdobywając punkty. Pokaż, że możesz zostać najlepszym gangsterem w mieście!


Gangsterskie porachunki

Ocena gry

Jesteś członkiem mafii, która od lat toczy walkę z innym gangiem. Postaraj się zakończyć te pojedynki raz na zawsze, aby pokazać, kto rządzi tym terytorium! Sterowanie: myszka, spacja, klawisze 1-4 Pokaż, że nie masz sobie równych!


Stylistka gangstera

Ocena gry

Zabaw się w stylistkę zajmującą się jednym z najniebezpieczniejszych gangów! Postaraj się wystylizować tego członka mafii na prawdziwego gangstera, tak aby budził podziw i respekt na dzielni!


Gra Gunrox- Wojna gangów online

Ocena gry

Twoja grupa przestępcza musi być najlepsza! Nie pozwól, aby konkurencyjny gang zajął twoje terytorium! Zrób z nimi porządek! Sterowanie: myszka. pamiętaj, że jako szef gangu, to od Ciebie wszystko zależy!


Życie gangstera

Ocena gry

W grze masz szansę stać się na chwilę członkiem gangu. Sterowanie: strzałki, spacja, klawisz 2, N. Przeżyj niesamowite gangsterskie przygody!


Gra Gang

Ocena gry

Nie pozwól, aby konkurujący z Tobą gang przejął Twoje terytorium. Wagą jest Twoje życie i Twoja przewaga! Zniszcz wroga! Po planszach poruszasz się za pomocą klawiszy W,A,S,D, oraz myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Mafia
 • Życie gangstera

  Życie gangstera

  Oglądana: 1578 ocena: 0.00

 • Kierowca w mafii

  Kierowca w mafii

  Oglądana: 929 ocena: 0.00

 • Gra Gang

  Gra Gang

  Oglądana: 894 ocena: 0.00

 • Gra Mafia

  Gra Mafia

  Oglądana: 889 ocena: 0.00

 • Gra Gangster

  Gra Gangster

  Oglądana: 866 ocena: 0.00

Reklama

cookie