Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie darmowe gry dla dzieci online Lotnicze 8 gier

Bitwa o Berlin 2 online

Ocena gry

Przed Tobą druga gra z serii Bitwa o Berlin. Jesteś pilotem niewielkiego wojskowego samolotu. Musisz stoczyć pojedynek z wrogimi maszynami latającymi, okrętami i jednostkami naziemnymi. Zrzucaj bomby, strzelaj z karabinów maszynowych, unikaj ataków wroga. Sterowanie: Strzałki, spacja, klawisz X.


Za sterami TU-95

Ocena gry

W grze zasiadasz za sterami maszyny o nazwie TU-95. Kontroluj jego lot, oraz zadbaj o to, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Bądź ostrożny, pamiętaj, że wieziesz wielu pasażerów! Powodzenia!


Gra Pilotowanie samolotu

Ocena gry

Cały świat jest w niebezpieczeństwie! Oto wybuchł jeden z największych wulkanów w Europie. Nad całym lądem rozpościerają się gęste kłęby pyłu. Jako pilot samolotu musisz sterować samolotem w tak trudnych warunkach. Omijaj kłęby pyłu, a po drodze zbieraj pieniądze oraz inne bonusy. Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszy spacji oraz klawiszów 1,2,3. Powodzenia!


Gra Wielkie wyścigi lotnicze

Ocena gry

Stań do walki o tytuł Mistrza Podniebnych Lotów. Jako pilot musisz dotrzeć do mety jako pierwszy i pokonać wszystkich swoich rywali! Pokaż, że jesteś prawdziwym profesjonalistą!Atak Obcych

Ocena gry

Tylko ty możesz uratować Ziemię przed atakiem obcych! Pilotujesz myśliwcem, wyposażonym w całą gamę rozmaitych broni. Musisz zestrzelić przeciwnika! Powodzenia!


Gra Squadron Angel

Ocena gry

Jako pilot samolotu musisz umieć prowadzić maszynę nawet w trudnych warunkach. Na twojej trasie stanęły liczne przeszkody i niebezpieczeństwa. Steruj samolotem tak, aby uniknąć ich. Postępuj uważnie i bardzo ostrożnie!


Za sterami atakowanego samolotu

Ocena gry

Jesteś pilotem samolotu, który stale jest nękany przez myśliwców i helikoptery! Musisz uniknąć niebezpieczeństwa i śmierci! Bądź czujny i pokonaj wroga!


Gra Symulator: Pilot samolotu 3D

Ocena gry

Przed Tobą świetny symulator lotu samolotem 3 D. Jako pilot nawigujesz i kierujesz samolotem tak, aby się nie rozbić, zbieraj punkty, dotrzyj do celu. Masz określoną ilość czasu na pokonanie trasy. Sprawdź swoich sił, powodzenia!!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Lotnicze
 • Gra Symulator: Pilot samolotu 3D

  Gra Symulator: Pilot samolotu 3D

  Oglądana: 5692 ocena: 0.00

 • Bitwa o Berlin 2 online

  Bitwa o Berlin 2 online

  Oglądana: 1617 ocena: 0.00

 • Za sterami TU-95

  Za sterami TU-95

  Oglądana: 1274 ocena: 0.00

 • Gra Pilotowanie samolotu

  Gra Pilotowanie samolotu

  Oglądana: 1109 ocena: 0.00

 • Atak Obcych

  Atak Obcych

  Oglądana: 1001 ocena: 0.00

Reklama

cookie