Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya darmowe gry dla dzieci online Looney Tunes 16 gier

W Fabryce Acme

Ocena gry

Znajdujesz się w Fabryce Rakiet. Jesteś jednym z jej pracowników. Musisz wykonać określoną rakietę i wrzucić ją do właściwego pudełka, które porusza się po taśmie. Powodzenia!


Kojot: w pogoni za Strusiem

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Kojota. Musisz dogonić strusia Pędziwiatra. Aby to zrobić użyj rakiety i wystrzel się w jak najdłuższą podróż. Do dzieła!


Przygoda Tweety\'ego

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Tweety\'ego. Pomóż mu uniknąć niebezpieczeństwa i uciec od złego kota. Sterowanie za pomocą strzałek, klawisza spacji, X, Z.


Przygody Tweety\'ego

Ocena gry

Tweety jest w niebezpieczenstwie! Pomóż mu uciec od kota, która czyha na jego życie! Poruszaj się po klatce i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów! Uratuj życie małego kanarka! Powodzenia!Zabawa w dwa ognie

Ocena gry

Znasz grę dwa ognie? Jeśli tak, to ta gra jest właśnie dla Ciebie! Tym razem do walki staną dwie drużyny składające się z bohaterów kreskówek. Pomóż wygrać swojej drużynie! Wybierz bohatera, którym chcesz grać, następnie celuj piłką w przeciwnika tak, aby nie złapał piłki. Sam uważaj na rzuty rywali, unikaj trafienia piłką. Łap ją i celuj dalej w przeciwną drużynę! Powodzenia! Sterowanie za pomocą strzałek i klawisz A, S.


Duffy na ringu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Duffy\'ego. Masz przed sobą przeciwników, którym musisz stawić czoła. Sterujesz strzalkami oraz klawiszami A,S.


Królik Bugs gra w baseball

Ocena gry

Postaraj się tak rozegrać ten mecz, aby go wygrać. Przenieś się w szalony świat Królika Bugsa i trenuj z nim baseball. Odbijaj piłeczkę za pomocą klawiszy 1-9. Powodzenia!


Looney Tunes: puzzle

Ocena gry

Przed Tobą niezła łamigłówka. Twoim zadaniem jest ułożenie puzzli przedstawiających bohaterów kreskówek Looney Tunes. Postaraj się zrobić to szybko i sprawnie.


Królik Bugs i marchewki

Ocena gry

Ulubionym przysmakiem królika Bugsa są marchewki. Pomóz mu zdobyc jak najwięcej marchewek, które rosną na polu u Elmera.


Królik Bugs: Stylizacja na Galę Bokserską

Ocena gry

Królik Bugs trenuje boks. Pomóż mu wybrać stylizację, w której będzie mu wygodnie i będzie wygladał szałowo podczas gali bokserskiej.


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

plac zabaw, kreskowki

Popularne gry

 • Looney Tunes
 • Król Lew: przygoda na deskorolce

  Król Lew: przygoda na deskorolce

  Oglądana: 1203 ocena: 0.00

 • Królik Bugs i marchewki

  Królik Bugs i marchewki

  Oglądana: 1123 ocena: 0.00

 • Zabawa z Tomem i Jerrym

  Zabawa z Tomem i Jerrym

  Oglądana: 1083 ocena: 0.00

 • W Fabryce Acme

  W Fabryce Acme

  Oglądana: 1080 ocena: 0.00

 • Zabawa w dwa ognie

  Zabawa w dwa ognie

  Oglądana: 1050 ocena: 0.00

Reklama

cookie