Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Lokomotywa 10 gier

Atak Indian na pociąg

Ocena gry

W tej grze jesteś maszynistą i musisz doprowadzić pociąg oraz pasażerów we wskazane miejsce. Niestety, nie jest to takie łatwe, gdyż jesteś atakowany przez Indian. Postaraj się odeprzeć ataki i dotrzeć do celu trasy.


Konduktor pociągu ze zwierzętami

Ocena gry

Jesteś konduktorem. Sterujesz pociągiem, który ma za zadanie rozwieźć zwierzęta do celu trasy. Uważaj na przeszkody, postaraj się to zrobić szybko i sprawnie.


Odrestaurowanie lokomotywy

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać mechanika, którego zadaniem jest odrestaurowanie lokomotywy. Dodaj jej barw, podrasuj ją tak, aby wyglądała czadowo!


Sterowanie pociągiem towarowym

Ocena gry

Prowadzisz pociąg towarowy pełen produktów, które musisz dowieźć do mety. Od tego, ile towaru uda ci się dowieźć, zależy ile zarobisz pieniędzy, dlatego musisz dać z siebie wszystko!Kierowca lokomotywy

Ocena gry

Prowadzisz lokomotywę załadowaną towarem. Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy. Pamiętaj, abyś po drodze nie zgubił nic z towaru. Gotowy do wyzwania?


Budowa torów

Ocena gry

Ten tramwaj chciałby wreszcie ruszyć ze stacji! Niestety, jego droga nie jest jeszcze gotowa. Twoim zadaniem jest ułożenie trasy, po której będzie mógł poruszać się tramwaj, tak aby pojazd dotarł bezpiecznie do celu. Sterowanie myszką. Powodzenia1


Gra Dowódca stacji kolejowe online

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem będzie doprowadzenie do tego, aby lokomotywa pojechała właściwym torem i zatrzymała się na stacji kolejowej. Musisz być przy tym niezwykle uważny, dopilnuj, aby nie doprowadzić do kolizji pociągów. Sterujesz myszką.


Konduktor online

Ocena gry

Ten pociąg musi dojechać w określone miejsce. Będzie to możliwe jedynie wtedy, gdy to ty pokierujesz ruchem! Za pomocą strzałek doprowadź pociąg do celu!


Pociąg wehikuł czasu

Ocena gry

Przed Tobą naprawdę niesamowita przygoda, w której przeniesiesz się w ... przyszłość. I to za pomocą pociągu! Twoim zadaniem jest rozpędzenie pojazdu. Co jakiś czas musisz zerkać na parametry, aby pociąg nie rozgrzał się za bardzo, gdyż może wybuchnąć! Podejmiesz się tego niełatwego wyzwania?


Przygoda na torach

Ocena gry

Jako osoba sterująca pociągiem musisz być bardzo ostrożny. Twoim zadaniem jest dowiezienie pasażerów bezpiecznie do celu trasy. Niestety, na jego drodze zabrakło kilku elementów, dlatego musisz je uzupełnić, żeby pociąg szczęśliwie dotarł do końca trasy. Pokaż, że jesteś odpowiedzialnym kierowcą!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Lokomotywa
 • Konduktor pociągu ze zwierzętami

  Konduktor pociągu ze zwierzętami

  Oglądana: 2340 ocena: 0.00

 • Konduktor online

  Konduktor online

  Oglądana: 2156 ocena: 0.00

 • Pociąg wehikuł czasu

  Pociąg wehikuł czasu

  Oglądana: 1630 ocena: 0.00

 • Budowa torów

  Budowa torów

  Oglądana: 1559 ocena: 0.00

 • Kierowca lokomotywy

  Kierowca lokomotywy

  Oglądana: 1422 ocena: 0.00

Reklama

cookie