Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Sportowe darmowe gry dla dzieci online Lekkoatletyka 10 gier

Gra skoki w dal online

Ocena gry

Jest to ciekawa gra w której będziemy skakać w dal, za każdy oddany przez nas skok dostajemy określoną premię punktową, która to przeznaczamy na rozwój naszej postaci. W ten sposób oddawać będziemy coraz dłuższe skoki, instrukcja wraz z klawiszami jak grać podana jest w grze w postaci obrazka.


Biegi po medal

Ocena gry

Przed Tobą prawdziwe Igrzyska Olimpijskie. Weź udział w turnieju i zmieć konkurencję. Możesz wybrać, który kraj chcesz reprezentować w konkurencji.


Gra Łyżworolki

Ocena gry

Weź udział w letnich zawodach jazdy na łyżworolkach. Pokonaj odpowiednią trasę, postaraj się nie zaliczyć po drodze żadnej wywrotki! Sterujesz strzałkami.


Mistrzostwa świata w skoku o tyczce

Ocena gry

Weź udział w mistrzostwach swiata w skoku o tyczce. pokaż, że zasługujesz na miano mistrza świata w tej dyscyplinie! Szczegóły gry poznasz w trakcie. Powodzenia!Turniej w trójskoku

Ocena gry

Weź udział w zawodach w trójskoku. Bądź bardzo ostrożny, bo nie jest to łatwa konkurencja i łatwo może dojsć do kontuzji!


Zawody olimpijskie w skoku w dal

Ocena gry

Weź udział w pełnej emocji Olimpiadzie. Na początku gry wybierasz zawodnika, którym będziesz grał tak, aby zwyciężyć! twoją dyscypliną jest skok w dal! Uważaj na białą linię i oczywiście na konkurencję! Powodzenia!


Mistrz świata w rzucie oszczepem

Ocena gry

Jesteś jednym z najlepszych zawodników w rzucie oszczepem. Weź udział w rozgrywkach i pokaż, że tytuł mistrza wciąż jest w Twoich rękach!


Turniej w rzucie oszczepem

Ocena gry

Rzut oszczepem to ważna dyscyplina olimpijska. Już teraz możesz wziąć udział w zawodach w tej dziedzinie i zobaczyć, czy masz na tyle umiejętności, by stanąć do konkurencji na wyższym szczeblu. Pokaż, że masz szansę wygrać Igrzyska!


Mistrzostwa świata w sprincie

Ocena gry

Weź udział w sprincie w turnieju o bardzo wysokiej randze, czyli w Olimpiadzie! Niech nie będzie Ci straszna konkurencja! Wymieć swoich rywali i zgarnij tytuł mistrza świata!


Gra Igrzyska Olimpijskie

Ocena gry

Przenieś się w pełen emocji świat Igrzysk Olimpijskich. Wybierz drużynę i dyscyplinę sportową i postaraj się wygrac cały Turniej!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Lekkoatletyka
 • Gra skoki w dal online

  Gra skoki w dal online

  Oglądana: 2694 ocena: 0.00

 • Gra Igrzyska Olimpijskie

  Gra Igrzyska Olimpijskie

  Oglądana: 932 ocena: 0.00

 • Mistrzostwa świata w skoku o tyczce

  Mistrzostwa świata w skoku o tyczce

  Oglądana: 862 ocena: 0.00

 • Zawody olimpijskie w skoku w dal

  Zawody olimpijskie w skoku w dal

  Oglądana: 808 ocena: 0.00

 • Turniej w trójskoku

  Turniej w trójskoku

  Oglądana: 766 ocena: 0.00

Reklama

cookie