Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry dla dzieci online Lekarz 8 gier

Amy u lekarza

Ocena gry

Amy właśnie wybrała się pierwszy raz w życiu do lekarza. Jest jeszcze mała i nie wie, co ją tu czeka. Pomóż jej odbyć wizytę, zaopiekuj się nią tak, aby czuła się komfortowo.


Najlepsza lecznica dla zwierząt

Ocena gry

Bohaterka gry właśnie otworzyła nowoczesną lecznicę dla zwierząt pełną nowego sprzętu, dzięki któremu chce wyleczyć z choroby wszystkie zwierzęta w okolicy. Pomóż jej tak poprowadzić ten lokal, aby faktycznie spełniły się wszelkie życzenia bohaterki i jej lecznica stała się jedną z najlepszym w okolicy!


Sportowy lekarz

Ocena gry

W tej grze jako jeden z lepszych lekarzy sportowych musisz zająć się sportowcami, których spotkał wypadek. Postaraj sie ich wyleczyć tak, aby mogli wrócić do pełnej sprawności sportowej jak najszybciej!


Kierowca ambulansu w pogotowiu ratunkowym

Ocena gry

Kierowca pogotowia ratunkowego to naprawdę odpowiedzialne zadanie! Musisz na czas dojechać do pacjentów! kieruj autem tak, aby na czas dotrzeć do chorych pacjentów nie zaliczając przy tym żadnej wpadki! powodzenia!Lekarz online

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w postać lekarza. Twoim zadaniem jest wyleczenie chorych pacjentów, którzy przychodzą do Ciebie z wizytą. Zajmij się nimi tak, aby doprowadzić ich w 100% do zdrowia.


Właściciel kliniki dla zwierząt

Ocena gry

Jesteś nowym właścicielem kliniki dla zwierząt. Twoi mali pacjenci są niezwykle wymagający. Zaopiekuj się nimi, tak, aby byli zdrowi i radośni. Pamiętaj, że to odpowiedzialne zadanie, dlatego daj z siebie wszystko!


Weterynarz

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać weterynarza. Musisz zająć się wszystkimi chorymi zwierzakami. Postaraj się je wszystkie wyleczyć, zaopiekuj się nimi jak najlepiej potrafisz!


Przygoda z doktorem Frankensteinem

Ocena gry

Tym razem czeka Cię pełna emocji przygoda razem z dr Frankensteinem! Twoim głównym zadaniem jest odnalezienie... mózgu! Będzie on ukryty pod jedną z trzech głów, które skonstruował doktor Frankenstain. Wskazujemy mózg gdzie się znajduje przy użyciu myszki. Wytęż swój umysł! Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Lekarz
 • Amy u lekarza

  Amy u lekarza

  Oglądana: 2739 ocena: 10.00

 • Sportowy lekarz

  Sportowy lekarz

  Oglądana: 1512 ocena: 0.00

 • Weterynarz

  Weterynarz

  Oglądana: 1117 ocena: 0.00

 • Lekarz online

  Lekarz online

  Oglądana: 989 ocena: 0.00

 • Właściciel kliniki dla zwierząt

  Właściciel kliniki dla zwierząt

  Oglądana: 888 ocena: 0.00

Reklama

cookie