Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry dla dzieci online Lego 23 gier

Unikanie przeszkód

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w postać lego. Będziemy chodzić po planszy i unikać przeszkody. Czym więcej będziemy unikać tym zdobędziemy więcej punktów.


Wyścig Lego

Ocena gry

Ten wyścig jest bardzo nietypowy ponieważ samochody to zwykłe pojazdy z klocków lego. Musimy wygrać wyścig by przejść do następnego etapu. Na początku wybieramy pojazd. Do dzieła!


Latający bionicle

Ocena gry

To bardzo fajna gra w której musimy dokładnie sterować postacią bionicle. Na początku zobaczymy jak to uczynić. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów w każdej planszy.


Przygoda Bionicle

Ocena gry

Kolejna fajna gra z bohaterami Bionicle. Nasze zadanie będzie polegało na sterowaniu postacią w taki sposób by doszła do celu. Zdobywamy przy tym punkty. Zdobądź ich jak najwięcej.Strzelanka BIonicle

Ocena gry

Zanim zaczniemy grę to zobaczymy jak sterować postacią. Robimy to za pomocą myszki. Musimy strzelać w potwory z broni palnej. Nie daj się pokonać złym przeciwnikom. Powodzenia!


Statek Bionicle

Ocena gry

To bardzo fajna gra w której będziemy pływać pod wodą statkiem. Poruszamy się strzałkami. Do przejścia wiele plansz w których zdobywamy punkty. Spraw by mieć ich jak najwięcej.


Bionicle gra planszowa

Ocena gry

W tej grze będziemy chodzić po planszy i walczyć z różnymi przeciwnikami. Czeka nas wiele niebezpieczeństw. Zagraj by zobaczyć jakie to niebezpieczeństwa. Do dzieła!


Lego City Galaxy

Ocena gry

Lubisz przestrzeń kosmiczną. Możesz w tej grze właśnie po niej latać i ścigać się z innymi pojazdami. Używamy W i D do sterowania oraz Z i X do walki. Czeka na nas wiele misji.


Jazda samochodem z lego

Ocena gry

Jazda samochodem z lego takie zadanie czeka nas w tej grze. Musimy przejechać jak najwięcej okrążeń. By to uczynić należy zbierać po drodze energię. Sterujemy pojazdem strzałkami. Do dzieła!


Policjant lego

Ocena gry

Wciel się w postać policjanta lego. Przed Tobą wiele zadań do wykonania. Jedne są łatwiejsze a drugie trudniejsze. W pierwszej z nim mamy zabrać niezbędny sprzęt do helikoptera.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Lego
 • Lego Policja

  Lego Policja

  Oglądana: 1791 ocena: 0.00

 • Lego: pojedynki na ringu

  Lego: pojedynki na ringu

  Oglądana: 1648 ocena: 0.00

 • Matoro Bionicle

  Matoro Bionicle

  Oglądana: 1602 ocena: 0.00

 • Wyścig Lego

  Wyścig Lego

  Oglądana: 1540 ocena: 0.00

 • Wyścigi Lego

  Wyścigi Lego

  Oglądana: 1392 ocena: 0.00

Reklama

cookie