Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry dla dzieci online Leczenie 13 gier

Dora u okulisty

Ocena gry

Doże coś pogorszył się wzrok i musi iść do okulisty. Nasze zadanie będzie polegało na zbadaniu jej w tym kierunku. W grze znajdziemy wiele podpowiedzi. Zapraszam do dobrej zabawy.


Dora jest chora

Ocena gry

W tej grze zamienimy się w lekarza i będziemy leczyć Dorę. Musimy na początku ją zdiagnozować by w późniejszym etapie ją leczyć. Zachęcamy Was wszystkich do wspaniałej zabawy.


Gra Pani weterynarz Barbie

Ocena gry

Barbie otworzyła klinikę weterynaryjną. Chciałaby uratować wszystkie chore zwierzaki. Pomóż jej zabrać maluchy i doprowadzić do ich wyleczenia.


Gra Kierowca ambulansu

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zabranie do szpitala jak największej ilości chorych. Postaraj się przy tym jeździć w miarę przepisowo. Powodzenia!Super Ambulans

Ocena gry

Jako kierowca ambulansu musisz sprawnie poruszać się po mieście. Postaraj się dotrzeć na czas do swoich pacjentów.


Amy u lekarza

Ocena gry

Amy właśnie wybrała się pierwszy raz w życiu do lekarza. Jest jeszcze mała i nie wie, co ją tu czeka. Pomóż jej odbyć wizytę, zaopiekuj się nią tak, aby czuła się komfortowo.


Lekarz w średniowieczu

Ocena gry

Przenieś się w mroczny świat średniowiecza, gdzie medycyna nie byla jeszcze az tak rozwinięta jak teraz. Musisz postarać się wgłębić w tajniki medycyny i wyleczyć wszystkich chorych pacjentów. Powodzenia!


Weterynaria

Ocena gry

Jesteś właścicielem lecznicy dla zwierząt. Pomóż cierpiącym pupilom wyjść z choroby i na nowo cieszyć się zdrowym życiem. Postaraj się uwaznie dobierać lekarstwa i zabiegi.


Lekarz online

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w postać lekarza. Twoim zadaniem jest wyleczenie chorych pacjentów, którzy przychodzą do Ciebie z wizytą. Zajmij się nimi tak, aby doprowadzić ich w 100% do zdrowia.


Właściciel kliniki dla zwierząt

Ocena gry

Jesteś nowym właścicielem kliniki dla zwierząt. Twoi mali pacjenci są niezwykle wymagający. Zaopiekuj się nimi, tak, aby byli zdrowi i radośni. Pamiętaj, że to odpowiedzialne zadanie, dlatego daj z siebie wszystko!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Leczenie
 • Amy u lekarza

  Amy u lekarza

  Oglądana: 2739 ocena: 10.00

 • Gra Pani weterynarz Barbie

  Gra Pani weterynarz Barbie

  Oglądana: 2477 ocena: 0.00

 • Dora jest chora

  Dora jest chora

  Oglądana: 2321 ocena: 0.00

 • Zawód pielęgniarka

  Zawód pielęgniarka

  Oglądana: 2064 ocena: 0.00

 • Dora u okulisty

  Dora u okulisty

  Oglądana: 1765 ocena: 0.00

Reklama

cookie