Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie 85 gier

Latający Bush

Ocena gry

Wspaniale wymyślona gra . Będzie cieszyć nie jednego odbiorcę . Naszym zadaniem w tej grze jest klikanie na Busha . Gdy spaduje na ziemię musimy jak najszybciej na niego kliknąć . Nie pozwólmy Bushowi spadnąć . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Znajdź Numerek

Ocena gry

Zadaniem tej gry jest to , aby na rysunku znaleźć ukryte w tle jak i w centrum obrazka liczbe . Po zauważeniu wystarczy kliknąć na nią myszką komputerową i szukamy dalej . Po znalezieniu wszystkich przechodzimy do następnego poziomu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lądowanie Duffy\'ego

Ocena gry

Duffy uwielbia latać samolotem, a jeszcze bardziej lubi skakać ze spadochronem. Pomóż mu w odpowiednim momencie rozłożyć spadochron i bezpiecznie wylądować na ziemi.


Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

Ocena gry

Kowboje mają czasami szalone pomysły! Przenieś się na dziiki zachód i przeżyj nietypową przygodę. Dysponujesz katapultą, a twoim zadaniem jest pokonanie dzięki niej jak najdłuższego dystansu! Wybierz kąt padania, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Uważaj na kaktusy!Ucieczka przed niedźwiedziem

Ocena gry

Uwaga! Zaatakował Cię niebezpieczny niedźwiedź! Musisz się obronić! Jest na to tylko jeden sposób! Wystrzel się z katapulty jak najdalej potrafisz, aby uniknąć śmierci!


Duffy i Marsjanie

Ocena gry

Pomóz Duffy\'emu odeprzeć atak Marsjan! Sterowanie: myszka, spacja. Zniszcz wroga!!


Bitwa o Berlin 2 online

Ocena gry

Przed Tobą druga gra z serii Bitwa o Berlin. Jesteś pilotem niewielkiego wojskowego samolotu. Musisz stoczyć pojedynek z wrogimi maszynami latającymi, okrętami i jednostkami naziemnymi. Zrzucaj bomby, strzelaj z karabinów maszynowych, unikaj ataków wroga. Sterowanie: Strzałki, spacja, klawisz X.


Kosmita

Ocena gry

Ten Mały Kosmita nie może odnaleźć drogi na zewnątrz jaskini. Musisz mu pomóc! Wejdź do gry, daj się wciągnąć w przygodę i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Wodna bitwa z Holly

Ocena gry

Holly bierze udział w wodnej bitwie z balonami! Pomóż jej wyrzucić jak najwięcej wodnych balonów w określonym czasie! Nie dopuść do tego, aby Twoi rywale Cię pokonali! To Ty musisz wygrać tę bitwę!


Gra Lądowanie samolotem

Ocena gry

Samoloty po odbytych podróżach muszą znajdować się w dokładnie wyznaczonym do tego miejscu. Twoim zadaniem jest zaparkowanie ich na określonym terenie. Zrób to jak najszybciej tylko potrafisz.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Popularne gry

 • Latanie
 • Znajdź Numerek

  Znajdź Numerek

  Oglądana: 1792 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1491 ocena: 0.00

 • Gra Pilot wojskowy

  Gra Pilot wojskowy

  Oglądana: 1320 ocena: 0.00

 • Przygody Małpki Piki

  Przygody Małpki Piki

  Oglądana: 1170 ocena: 0.00

 • Balonowa przygoda Pingwina

  Balonowa przygoda Pingwina

  Oglądana: 1139 ocena: 0.00

Reklama

cookie