Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Kung Fu 11 gier

Poszkodowany Wampir

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się wampirem po wypadku . Jest ona bardzo poszkodowana . Jest twarz wygląda tragicznie . Ale pamiętaj to wszystko możesz zmienić właśnie Ty więc działaj . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Uliczna Walka

Ocena gry

Uliczna Walka, to prawdziwe wyzwanie! Pokaż, że nieobce są Ci przerózne style walki takie jak np. Kung Fu. Teraz wszystko zależy jakim zawodnikiem będziecie walczyć i jakie sztuki walki będzie prezentował. Graj myszką i strzałkami. Pokonaj swoich przeciwników!


Pucca ucieka przed wrogami

Ocena gry

W tej grze jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Zniszcz swoich wrogów, nie daj się im zwyciężyć!


Gra Ninja Kid online

Ocena gry

Przeżyj razem z Ninja Kid przygodę, która pomoże mu przygotować się do dorosłego życia. Pomóż mu pokonać wszystkich przeciwników, którzy staną na przeciw niego do walki. Sterujesz strzałkami i spacją.Trening z mistrzem walki

Ocena gry

W tej grze możesz trenować z prawdziwymi mistrzami Ninja i dzięki nim zdobyć umiejętności godne profesjonalisty. Postaraj się postępować zgodnie ze wskazówkami, które otrzymasz w grze, a wkrótce i Ty zostaniesz mistrzem tej sztuki walki!


Puzzle Kung Fu Panda online

Ocena gry

Jeżeli jestes fanem filmu animowanego Kung Fu Panda, nie możesz przegapić tej gry! Do ułożenia masz puzzle tak, aby stworzyć z nich obrazek przedstawiający sekwencję z filmu. Gotowy? więc do dzieła!


Pojedynek Kung Fu Panda gra online

Ocena gry

Kung Fu Panda jest w niebezpieczeństwie! Czeka go trudny pojedynek, a Ty jesteś osobą, która może pomóc mu go zwyciężyć! Wciel się w postac bohatera filmu i pokonaj swojego rywala! Poruszasz się strzałkami, zadajesz ciosy przy użyciu Spacji. Powodzenia!


Gra: pojedynek Kung Fu Panda z rywalem

Ocena gry

W grze wybierasz zawodnika, czyli bohatera filmu animowanego Kung Fu Panda, a następnie dobierasz sobie przeciwnika. I to właśnie jego będziesz musiał pokonać w groźnym i niebezpiecznym pojedynku. Daj z siebie wszystko! Sterowanie: strzałki oraz A i S.


Karate pojedynek na macie

Ocena gry

Karate, to nie tylko sport, ale i prawdziwa sztuka walki! Przenieś się na matę i rozegraj prawdziwy pojedynek Karate! Wybierz swojego gracza i pokonaj rywala na macie! Grasz: strzałkami oraz Q,W,E. Daj z siebie wszystko!


SpongeBob: karate

Ocena gry

SpongeBob uwielbia sztuki walki, zwłaszcza karate. Wciel się w postać kultowego bohatera i stań do walki ze swoim przeciwnikiem. Daj z siebie wszystko! Sterowanie za pomocą myszki. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Kung Fu
 • Trening z mistrzem walki

  Trening z mistrzem walki

  Oglądana: 1155 ocena: 0.00

 • SpongeBob: karate

  SpongeBob: karate

  Oglądana: 1063 ocena: 0.00

 • Gra Ninja Kid online

  Gra Ninja Kid online

  Oglądana: 1036 ocena: 0.00

 • Pojedynek Kung Fu Panda gra online

  Pojedynek Kung Fu Panda gra online

  Oglądana: 960 ocena: 0.00

 • Gra Walka Kung Fu

  Gra Walka Kung Fu

  Oglądana: 944 ocena: 0.00

Reklama

cookie