Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Księżniczki 36 gier

Dziecko Ariel

Ocena gry

W tej grze Ariel poprosiła Cię abyś zajął się jej dzieckiem . Musisz po prostu zająć się jej włosami . Ma bardzo śliczne włosy . Zmień jej wizerunek najlepiej jak się da . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Buty

Ocena gry

W tej grze masz do przymierzenia na księżniczce śliczne buty . Wybierz jedne z nich i postaraj się wykonać od podstaw taki sam model butów . Nie będzie to proste więc do dzieła . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Gotowanie Z Elsą

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz zrobić to wcielić się w rolę Elsy , która postanowiła zabrać się za gotowanie . Pomóż jej zrobić to najlepiej jak tylko się da . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Ubierz Mulan

Ocena gry

Mulan postanowiła zmienić swoje ubranie . Zajmij się najlepszymi strojami z jej szafy i dopasuj je tak , aby pasowały do siebie i tworzyły ładną spójną całość . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Kto Na Bal ?

Ocena gry

W tej grze na początku odbywa się losowanie , która z trzech księżniczek pójdzie na bal . Po wylosowaniu do akcji wchodzisz Ty . Musisz wygraną ubrać najlepiej jak tylko potrafisz . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Księżniczki I Makijaż

Ocena gry

W tej grze dwie księżniczki postanowiły zrobić sobie makijaż . Najpierw jedna zaczyna robić drugiej . Postaraj się wszystko zrobić dokładnie . Zaczynamy od twarzy , a później dopasujemy strój . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Specyfik Ariel

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w księżniczkę Ariel . Musimy przygotować odpowiedni specyfik z czterech produktów . Pamiętaj jeśli przygotujesz źle kończysz grę przegrywając . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Ubierz Księżniczkę

Ocena gry

W tej grze mamy bardzo duży wybór garderoby Księżniczki . Pamiętajmy , że jest to Księżniczka więc leży na nas bardzo duża odpowiedzialność i musimy się naprawdę postarać . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Posprzątaj Łazienke

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest to , aby posprzątać całą łazienkę . Postaraj się zrobić to dokładnie i nic nie omijaj . Było tam przez długi czas nie sprzątane więc ktoś musi się tym zająć . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Przygotuj Księżniczkę

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest , aby przygotować księżniczkę do koronacji . Zrób wszystko , aby w tym cudownym dniu wyglądała najlepiej jak się tylko da . Zrób to najlepiej jak potrafisz . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Księżniczki
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 3645 ocena: 0.00

 • Stylizacja Królowej Balu

  Stylizacja Królowej Balu

  Oglądana: 2113 ocena: 9.00

 • Ekskluzywny fryzjer dla pięknych księżniczek

  Ekskluzywny fryzjer dla pięknych księżniczek

  Oglądana: 1340 ocena: 0.00

 • Księżniczka Jasmine Puzzle

  Księżniczka Jasmine Puzzle

  Oglądana: 1254 ocena: 0.00

 • Królewna Śnieżka online

  Królewna Śnieżka online

  Oglądana: 1219 ocena: 0.00

Reklama

cookie