Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya darmowe gry dla dzieci online Król Lew 10 gier

Uwolnij Lwa

Ocena gry

Lew został uwięziony na drzewie. Musisz mu pomóc! Przedrzyj się przez rwącą rzekę i pomóż przyjacielowi zejść na ziemię. Uważaj w rzece grasuje niebezpieczny krokodyl!


Puzzle: Król Lew

Ocena gry

N ekranie widzisz rozsypane puzzle przedstawiające Króla Lwa. Spróbuj ułożyć je w prawidłowej kolejności tak, abyś zobaczył którą scenę z filmu przedstawiają.


Król Lew: Ukryte literki

Ocena gry

W grze widzisz obrazek przedstawiający bohaterów filmu Król Lew. Miedzy nimi ukryły się także pewne cyferki i literki. Postaraj się je wszystkie znaleźć!


Zgadywanka z Timonem i Pumbą

Ocena gry

Na ekranie widzisz dwa z pozoru takie same obrazki przedstawiające ulubionych bohaterów filmu Król Lew. Jest jednak pewien szkopuł! Oba obrazki czymś się różnią. Znajdź wszystkie szczegóły, którymi różnią się obrazki.Bajkowa układanka

Ocena gry

Przed Tobą bardzo wciągająca i ciekawa układanka z bohaterami Króla Lwa. Postaraj się dopasować do siebie w odpowiedniej kolejności elementy układanki tak, aby stworzyć z nich pewną calość.


Gra Timon i Pumba online

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest umieszczenie obok siebie żuków tego samego koloru. Sterowanie strzałkami i strzelanie Spacją. Pomóż Pumbie i Timonowi wykonać to zadanie. Powodzenia!


Król Lew: przygoda na deskorolce

Ocena gry

Bohaterowie Króla Lwa uwielbiają niesamowite przygody! Tym razem wciel się w postać jednego z nich i przeżyj przygodę na deskorolce! pokaż, że potrafisz sobie radzić w każdej sytuacji!


Przygody Timona i Pumby

Ocena gry

Przenieś się w pełen przygód i niesamowitych emocji świat Króla lwa i razem z Timonem i Pumbą przeżyjcie ekscytujące chwile! Postępuj według wskazówek, które otrzymasz w grze! Powodzenia!


Malowanka Król Lew

Ocena gry

Pomaluj bajkowy świat Króla Lwa! Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający sekwencję z tego filmu animowanego. Twoim zadaniem jest pomalowanie go najlepiej jak potrafisz. Do dzieła!


Puzzle z Królem Lwem

Ocena gry

Miłośnicy Króla Lwa i puzzli znajdą w tej grze wszystko, czego potrzebują! Z rozsypanych elementów ułóz obrazek z bohaterami bajki. Postaraj się zrobić to dokładnie i jak najszybciej. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Król Lew
 • Uwolnij Lwa

  Uwolnij Lwa

  Oglądana: 1323 ocena: 0.00

 • Król Lew: Ukryte literki

  Król Lew: Ukryte literki

  Oglądana: 1290 ocena: 0.00

 • Przygody Timona i Pumby

  Przygody Timona i Pumby

  Oglądana: 1207 ocena: 0.00

 • Król Lew: przygoda na deskorolce

  Król Lew: przygoda na deskorolce

  Oglądana: 1203 ocena: 0.00

 • Puzzle: Król Lew

  Puzzle: Król Lew

  Oglądana: 1186 ocena: 0.00

Reklama

cookie