Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie darmowe gry dla dzieci online Kosmiczne 6 gier

Kosmiczna podróż Lisa po galaktyce

Ocena gry

Przeżyj razem z Lisem pełną emocji przygodę w galaktyce! Musisz pokonać określoną trasę zdobywając przy tym wszystkie monety jakie napotkasz na swojej drodze. Uważaj na przeszkody. Sterujesz myszką, spacją i strzalkami. Powodzenia!


Gra Comico online

Ocena gry

Przed Tobą mega gierka zręcznościowa. Musisz odbyć podróż po galaktyce i zdobyć przy tym jak największą ilość punktów. Powodzenia!


Wielkie kosmiczne potyczki wrogów

Ocena gry

W grze przenosisz się w kosmiczny świat. Twoim zadaniem jest zniszczenie wrogich planet, które napotkasz na swojej drodze. Nie pozwól im, aby objęli panowanie nad wszechświatem, to Ty musisz rządzić w całej galaktyce! pokaż im, kto tu rządzi!


Kosmiczny naukowiec

Ocena gry

Jako jeden z najlepszych naukowców zostałeś wysłany na badania, które mają być przeprowadzane w kosmosie. Musisz zbadać obce statki kosmiczne, które rozbiły się w pobliżu Ziemi. Znajdź je na niebezpiecznym terenie. Kończysz grę, gdy dotrzesz z powrotem do bezpiecznej bazy. Po planszy poruszasz się za pomocą strzałek.Gra Kosmiczny pojedynek

Ocena gry

Podróżujesz po kosmosie. Niestety, na Twojej drodze stanęli groźni wrogowie. Nie daj się im pokonać. Musisz w nich strzela i bombardować. Postaraj się pokonać jak najdłuższą drogę niszcząc przy tym przeciwnika! Sterujesz strzałkami i spacją.


Wielka kosmiczna walka

Ocena gry

Przenieś się w pełen niebezpieczeńst kosmiczny światek! Przed Tobą niebezpieczni wrogowie. Musisz ich pokonac, aby nie opanowali całego wszechświata. W tym celu wykonuj strzały i bombarduj przeciwnika! Pokaż wszystkim, że to ty będziesz panował nad wszechświatem i nikt nie ma Ci równych!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kosmiczne
 • Wielka kosmiczna walka

  Wielka kosmiczna walka

  Oglądana: 733 ocena: 0.00

 • Kosmiczna podróż Lisa po galaktyce

  Kosmiczna podróż Lisa po galaktyce

  Oglądana: 640 ocena: 0.00

 • Gra Kosmiczny pojedynek

  Gra Kosmiczny pojedynek

  Oglądana: 580 ocena: 0.00

 • Kosmiczny naukowiec

  Kosmiczny naukowiec

  Oglądana: 579 ocena: 0.00

 • Gra Comico online

  Gra Comico online

  Oglądana: 578 ocena: 0.00

Reklama

cookie