Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Koparki 10 gier

Wybieranie śmieci koparką

Ocena gry

Po kliknięciu na ikonę play przenosimy się do grania gdzie już na Was czeka koparka. Zadaniem naszym będzie ładowanie nią śmieci z morza. Postaraj się wydobyć je wszystkie. Sterujemy ramieniem koparki z użyciem myszki.


Pokoloruj koparkę

Ocena gry

Czeka na Was zestaw kolorowanek z maszynami budowlanymi gdzie na jednej z nich do pokolorowania mamy koparkę. Wybierz odpowiednie kolory i pomaluj. Masz możliwość drukowania obrazka.


Koparki grają w siatkówkę

Ocena gry

Przed Tobą nietypowy pojedynek. W grze wcielasz się w postać koparki i staniesz do turnieju w piłkę siatkową z drugą koparką! Pokonaj swoja rywalkę i zdobądź tytuł mistrza turnieju!


Gra Sterowanie koparką

Ocena gry

Zobacz, czy łatwo jest byc operatorem koparki. Sprawdź swoich sił w tej profesji. Poruszasz się koparką i pokonujesz przeszkody, które pojawią się na Twojej drodze. Musisz dotrzeć do końca trasy. Sterowanie: koparę prowadzisz strzałkami, łychą sterujesz klawiszami W,A,S,D. Jeżeli chcesz zrestartować daną planszę, wciskasz klawisz R.Operator koparki

Ocena gry

Zobacz jakie trudne zadanie ma przed sobą operator koparki. Postaraj się zapanować nad maszyną i tak nią sterować, aby wydobyć spod ziemi wszystkie cenne surowce.


Operator koparki

Ocena gry

Jesteś operatorem koparki. Twoim zadaniem jest wykonać powierzoną Ci pracę w kopalni. Postaraj się wykopać niezbędne surowce.


Demolka koparką

Ocena gry

Sterujesz ogromną koparką. Musisz zdemolować nią jak najwięcej drewnianych zabudowań. Postaraj sie robić to sprawnie i szybko!


Operator koparko-spychacza

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać kierowcy koparko-spychacza. Musisz zepchnąć wszystkie śmieci, które spotkasz na swojej drodze. Gotowy do podjęcia tego wyzwania? Sterowanie strzałkami.


Sprzątanie świata

Ocena gry

Zbliża się światowy dzień naszej Planety. Postaraj się, aby tego dnia Ziemia była naprawdę czysta! twoim zadaniem jest sterowanie koparką w taki sposób, aby wyczyścić całe jezioro ze śmieci. Do dzieła!


Sterowanie koparką

Ocena gry

Sprawdź, czy potrafisz poruszać się koparką. Postaraj się pokonać jak najwięcej etapów gry, aby zdobyć jak najwięcej punktów!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Koparki
 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 13542 ocena: 0.00

 • Gra Sterowanie koparką

  Gra Sterowanie koparką

  Oglądana: 5891 ocena: 4.00

 • Koparki grają w siatkówkę

  Koparki grają w siatkówkę

  Oglądana: 5187 ocena: 0.00

 • Sterowanie koparką

  Sterowanie koparką

  Oglądana: 4546 ocena: 0.00

 • Wybieranie śmieci koparką

  Wybieranie śmieci koparką

  Oglądana: 4215 ocena: 0.00

Reklama

cookie